Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / ARDAFED 8 Mart Kadınlar Gününde DSP’yi Konuk Etti

ARDAFED 8 Mart Kadınlar Gününde DSP’yi Konuk Etti

Tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de çeşitli etkinliklerle kutlanan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günün de bir kadın İl Başkanını genel merkezinde konuk eden Ardahan dernekçiliğinin en üst çatı örgütü olan Ardahan Dernekler Federasyonu Ardahan ve diğer stk’lar arasında farkını bir kez daha ortaya koydu.,,

Bugüne kadar ortaya koyduğu performansıyla sivil toplu örgütçülüğünün nasıl yapılacağını ortaya koyan ve son 4,5 yıldır ortaya koyduğu çalışmaları ile Ardahan’ın adını başta İstanbul’a olmak üzere yurt geneline yazdıran Ardahan Dernekler Federasyonu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde ARDAFED Kadın Komisyonu ile birlikte farklı bir ilki daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadı.
İl Başkanı Kadın olan Demokratik Sol Parti İl Başkanı Çiğdem Mercan ve İl Yönetimini evinde misafir eden ARDAFED Ardahan’ı anlattığı DSP’li kadınlara karanfil hediye etti.
Nesip Pakır, İpek Süt, Ekrem Şit, Cumhur Korkmaz, Atakan Kızılkuş ve bir çok Ardahanlının içinde bulunduğu DSP İstanbul İl Örgütü İl Başkanı Çiğdem Mercan ve DSP İstanbul il Örgütünün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ARDAFED’i ziyaret edip, Ardahanlı kadınlarla bir araya gelmesinde duyduğu memnuniyeti anlatan ARDAFED Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz bir kadın olan DSP İstanbul İl Başkanı Sayın Çiğdem Mercan ve ekibinin bu önemli günde Ardahanlılar temsi,l eden ARDAFED’i genel merkezinde ziyaret etmesinin çok önemli ve ulvi davranış olduğunu belirterek kendilerini anlamlı bir günde ziyaret eden DSP’liler teşekkür etti.
Partilerine görev alan Ardahanlıların sadık, çalışkan ve ekip ruhu taşıyan arkadaşlar olmasının güzelliği ile sürpriz yaptığımız Ardahan Dernekler Federasyonun da gördüğümüz sıcak yüzlerle tanışmanın mutluluğunu yaşadık. Partimiz olarak stk’larla, Ardahan’ın da içinde olduğu ülkemizin 81 Vilayetinde örgütlerimizle birlikte yönetime tallbiz. Bu anlayışla yönetimine aday olduğumuz ülkemizin daha güzel günleri için el ele vermemiz için çalışıyoruz.’ dedi.
Samimi bir ortamda geçen DSP’nin ARDAFED’i ziyareti arından kadınlara karanfiller hediye edildi.

Göz Atın

KAR-DER’den İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve Başkanlığını Orhan Çerkez’in yaptığı, Kars ve Yöresi Kültür Sosyal Yardımlaşma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir