Anasayfa / Son Dakika Haberleri / ARDA-FED Başkan Yardımcısı Şemsettin Şenel Birlik Çağrısı Yaptı

ARDA-FED Başkan Yardımcısı Şemsettin Şenel Birlik Çağrısı Yaptı

Merkezi İstanbul şişli’de bulunan ve İstanbul’da 62 derneğin üyesi olduğu Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED) 02 Haziran 2021 tarihide yapılacak. 4. Olağan genel kurul öncesi açıklama yapan ARDA-FED Genel Başkan Yardımcısı eğitimci Şemsettin Şenel, birlik çağrısında bulundu.

Büyük, güçlü, bir Ardahan için güçlü bir Kadroyla yola çıktıklarını dile getiren ARDA-FED genel Başkan Yardımcısı Eğitimci Şemsettin Şenel; İstanbul’da yaşayan 600 bin Ardahanlının umudu olmak için, geçleri. kadınları. siyasi parti temsilcilerini. sivil toplum örgütlerini, bürokratları. sanatçıları, gazetecileri Kanat önderlerini duyarlılığa davet etti.

İŞTE ARDA-FED GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ŞENEL’N AÇIKLAMASI

Federasyon Kongreye Gidiyor Sayın basın, Değerli STK temsilcileri, Saygıdeğer Ardahan sevdalısı hemşerilerim vede çok değerli okuyucular.
Öncelikle hepinizi saygı sevgiyle selamlıyor, Ardahanlılar zirveye koşuyor, kenetleniyor, birleşiyor, metropde kendini ispatlamanın mücadelesini verirken sizlerinde bu yürüyüşe omuz vermeniz cana gönülden talep ediyorum.
Sn. Milletvekillerimi , Avrupa ülkeler birleşiyor. tek bir para kullanıyor, toplum hayatın her alanında güç birliği yapma mücadelesi verilirken biz Ardahan’lılarda Birleşmişler, kenetleşmişler sürecini başlatmak için yola çıktık. bizimle bu yolculuğa çıkmaya varmısınız?
Sn. Milletvekillerimi , Sn. Belediye Başkanlarım, Sn. iş adamlarımız, Sn. STK’a yöneticileri, oda başkanları, bürokratlar, gençler, kadınlar, emekliler, kanat önderleri ve kendisini Ardahan’l ı hisseden herkes büyük, güçlü Ardahan için gönüllerimizi birleştirip insanharımızın geleceğini inşa etmek için bu yolculukta yoldaş olalım.
Çok kıymetli hemşehrilerim, Gün barış günü, gün kardeşlik günü kavga ve kargaşaya son, kenetleştik, birleştik birlikte güç olmak için yürüyoruz. Dini, dili, ırkı, meshebi, milleti ayırmaksızın zirvede buluşmak için seninde bir bu çorbada tuzun olsun.
Çok kıymetli hemşehrilerim, Ayrımcılığa son, parçalanarak birileri tarafından kullanılmaya son, varlığımızı yüce bir varlık üstünlüğüyle yola çıktık vekili, belediye başkanı, Prof. u, Doktor’u, Mühendisi, Avukatı, işadamı, Stk’ ı, memleket sevdalısı hepimiz adımızı şanımızı Ardahanımızın adı altında söz verdik yüceltmek için bir tuğlada sen koyarsan amacımıza daha hızlı ulaşırız.
Çok kıymetli hemşehrilerim , Adının her yerden okunabilen adresimiz evimiz olsun ,yakışanları inşa etmek adına yola çıktık yürüyoruz. “hepimiz biriz, birimiz hepimiz” misali karar verdik. Ayrımcılığa hizipçiliğe son verip Güçlü Ardahan lobisini oluşturmak için Ardahan Dernekler federasyonu yeniden büyütmek, sıygın bir kuruluş yapıp için çıktığımız bu kutlu yürüyüşe katılıp birliğimizi büyütmeliyiz.
Çok kıymetli hemşehrilerim , ARDA-FED’in Danışma meclisi, Yönetim Kurulu, Denetim ve disiplin kurullarıyla güçlü bir kadroyla yola çıkıyoruz, bu davaya Niffak sokmaya müsaade yok, dernekçiliğin örnekliğini yaşatmak adına karar aldık.
2 Haziran’da yapacağımız genel kurulda güzel birlikteliğin sağlanacağı kongremize tüm hemşerilerimi davet ediyoruz.
Çok kıymetli hemşehrilerim , Gelin görün katkı sunun, güzelliklerine ortak olun katkı sunun. Ardahan sevdalısı bir eğitimci olarak,tüm hemşerilerime seslenerek acizhane duygularımı arz etmeyi bir sorumluluk his ederek yok banane, tanımam, siz kimsiniz, olmaz böyle şey, buda nereden çıktı ,bu tür söylemlere son .
Gelin birlik olalım, kardeş olalım, sevelim sevilelim,örnek olalım, memleketimizin adını,şanını yücelterek metropollerde imza atalım.En samimi duygularımla herkesi saygıyla selamlıyorum,yolumuz açık olsun 2 Haziran’da kongrede buluşmak üzere….
Sönmez KÜPELİ/İstanbul/Serhat Birikim

Göz Atın

16. Dursun Akçam Kültür ve Sanat Günleri Başladı

16. Dursun Akçam Kültür ve Sanat Günleri etkinliği 9-10-11 Temmuz da memleketi Ardahan’da başlıyor. 3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir