Home / Sivil Toplum Kuruluşları / Ankara’da Ardahan Tanıtım Günleri Açılışı Yapıldı

Ankara’da Ardahan Tanıtım Günleri Açılışı Yapıldı

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) tarafından, 02-05 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara Altınpark ANFA Fuar ve Kongre Merkezi’nde ”Ardahan Tanıtım Günleri” Perşembe günü yapılan açılış ile başladı.

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu organizasyonu ile Ankara’daki ilçe ve köy derneklerinde destek verdiği  Ardahan Tanıtım Günlerine Ardahan yerel yöneticiler yoğun ilgi gösterdi. Ardahan’ın il, ,lçe ve Belde Belediyeleri stand açarak yöresel ürünlerini tanıtmaya çalışıyorlar. Ayrıca Ardahan yöresel yiyecekleri Kaşar peyniri, Bal ve diğer yöresel ürünler satışı yapılıyor.

Ardahan tanıtım günleri açılışına Eski UDH Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, ATSO Başkanı Çetin Demirci, Eskişehir Vali Yardımcısı Salih Altun, Karabük Valisi Fuat Gürel, 21. dönem Samsun Milletvekili Yekta Açıkgöz, Ardahan Üniversitesi Rektörü, Ankara Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç, CHP Ardahan İl Başkanı Yalçın Taştan, Eski Bingöl Emniyet Müdürü Gazi Atalay Ürker, Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizoğlu, Köprülü Belediye Başkanı Yücal Akkoç, federasyon, dernek, STK ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Ankara’da 2 Aralık’ta başlayan Ardahan Tanıtım Günleri 5 Aralık’a kadar devam edecek.

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

Göle Dernekler Federasyonu Köy Dernekleri İle Kahvaltıda Buluştu

Merkezi İstanbul Esenyurt’a bulunan ve Başkanlığını Eren Küpeli’nin yaptığı Ardahan İli Göle Dernekler Federasyonu, Köy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.