Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Ankara KAI Federasyonu Geleneksel Ramazan Şenliği

Ankara KAI Federasyonu Geleneksel Ramazan Şenliği

9 Nisan 2022 Cumartesi akşamı Ankara Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu ve Ankara Keçiören Belediyesi ile ortaklaşa düzenlemiş olduğu geleneksel Ramazan şenlikleri yüksek bir katılımla büyük bir ilgiliye kutlandı.

Merkezi Ankara Gölbaşı’nda bulunan Kars Ardahan Iğdır Dernekleri Federasyonu (KAI-FED) Başkanı Erdoğan Yıldırım ve Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok öncülüğünde katılım sağlayan Eski Ulaştırma Bakanı ve AK parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, AK Parti Ankara Milletvekilleri Nevzat Ceylan, Yener Acay, Necati Kılıç  Fevzi Gül,Yunus Yılmaz KAI- DER Başkanı İsmail Deniz ve yönetimi KAI DEF Kadın kolları bşk İlknur Selvi ve yönetmi, Ankara Ardahan Kars Iğdır Kadınlar meclisi (AKI- DER) Başkanı Canan Avşar Uzun ve yönetmi ve çok sayıda Bürokrat, Siyasi idareciler, STK Başkanları ve Ankara halkı yöre Hemşerilerileri katıldılar.

Aşıklar Aşık Veysel Yıldızlar, Aşık Paşa Susanoğlu, Aşık Mustafa Karakaş sahnesi hoş muhabet türküler atışmaları ile büyük beğeni topladı ve gecenin Solisti TRT sanatçısı Selma Geçer’ın konseri ile halaylar çekildi. Geceye katılanlar neşeli vakit geçirdi.

Göz Atın

TÜİK açıkladı; En düşük gelirli iller Van, Muş, Bitlis, Hakkari

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) En düşük gelir ve yoksulluk oranının en yüksek olduğu iller ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir