Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / And.Yak.Paz.Od. Başkanı Memet Emin Yarar’dan Esnafa Koronavirüs Uyarısı

And.Yak.Paz.Od. Başkanı Memet Emin Yarar’dan Esnafa Koronavirüs Uyarısı

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcılar Odası Başkanı Memet Emin Yarar, esnafı ziyaret ederek Temizlik, maske, mesafe kuralına uyulması konusunda uyarılarda bulundu.

İstanbul Anadolu yakası Pazarcılar Odası Başkanı Memet Emin Yarar, ”Saygı değer pazar müşterilerimiz ve Pazarcı esnaflarımızın dikkatine! Yaklaşık 7-8 aydır,dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan covid 19 (koronavirüs) salgınının daha fazla can kaybına yol açmaması ve yayılmaması için Bilim Kurulu ve Sağlık Bakanlığı’nın önerileri doğrultusunda, Cumhurbaşkanımızın talimatları ve İçişleri Bakanlığı genelgeleriyle, tedbir amaçlı her geçen gün zorunlu olarak yeni kısıtlamalar getirilmekte olup,özellikle halkımızın yüzde 80’inin yoğun olarak alışveriş yaptığı pazarlarımızın da bu kısıtlamalara maruz kalmaması açısından;Gerek halkın mağdur olmaması, gerekse siz değerli pazarcı esnaflarımızın mağduriyet yaşamaması için,lütfen;”SAĞLIK İÇİN,HEPİMİZ İÇİN”mottosuyla(parolasıyla) belirlenen”Temizlik, maske, mesafe”kuralına uyarak faaliyetimizi devam ettirelim. Belirlenen kurallara uymayanları elbirliğiyle uyaralım. Herşeyden önemlisi vatandaşlık görevimiz olan:”ÜLKEMİZE,GELECEĞİMİZE, EKMEĞİMİZ OLAN PAZARLARIMIZA HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKARAK KENDİMİZİN ve HALKIMIZIN SAĞLIĞINI KORUYALIM”

Göz Atın

Veysel Karatay’dan GÖLE-FED’e Ziyaret

Gelecek Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Veysel Karatay, Ardahan İli Göle Dernekler Federasyonunu (GÖLE-FED)’İ ziyaret etti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir