Anasayfa / İstanbul / Ak Parti’li Kadınlardan Şehit Anne ve Eşlerine Mektup

Ak Parti’li Kadınlardan Şehit Anne ve Eşlerine Mektup

İstanbul Ataşehir ilçesinde, Ak Parti Ataşehir Kadın Kolları tarafından ” Ataşehirli Ak Kadınlar, Aziz Şehitlerimizin Emanetlerine Mektup Yazıyor” etkinliği kapsamında K.Bakkalköy PTT önünde toplanarak mektup gönderdiler.

Mektup etkinliğine Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, Ak parti Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül ve Ak Parti Mahalle teşkilatında kadınlar katıldı.

Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, ” Tüm Kadınların 8 Mart Kadınlar gününü kutlarız. Çocuklarımızı Anneleri kadınların, geleceğimizin mimarları kadınların, nice sağlıklı yıllar içerisinden ömürler sürmesini istiyoruz.Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Hayata olan gazilerimize sağlık, sıhat diliyoruz” dedi.

Ak parti Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, ”8 Mart Dünya kadınlar günü vesilesiyle Şehit eşleri ve Annelerine, Ataşehirli kadınlar kendi duygu ve düşüncelerini mektuplar yazdık. Bu gün bu yazılan mektupların Şehit Anneleri ve eşlerine 8 Mart’ta ulaşması için gönderiyoruz. Toplamda 150 mektubumuzu posta ile bu gün göndermiş olacağız. Tüm kadınların 8 Mart Emekçi Kadınlar gününü kutluyorum” dedi.

 

Göz Atın

Ankaralılar Sevcan Orhan İle Türkülere Doydu

Ankara Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte Başkentlileri “Büyükşehir Parklarda” adlı konser programları ile buluşturmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir