DOLAR 32,5204 % 0.03
EURO 34,6603 % -0.13
STERLIN 40,1991 % 0.01
FRANG 35,6678 % -0.12
ALTIN 2.435,16 % -2,58
BITCOIN 66.384,00 2.543

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, teşkilatı ile birlikte 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle FSM Araştırma Hastanesi, Ataşehir Ağız ve Diş Hastanesi, 17 Mahallede ki  29 ASM  de görevli 299 sağlık çalışanı, İlçe Sağlık Müdür ve personeli ve özel hastanelerin Başhekimleri hastahaneler de  görevli Doktorlar ve Sağlık Personellerini ziyaret ederek Tıp Bayramlarını kutladılar.
AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı komşu ilçelerin Hastane Başhekimleri ve Covid 19 ile mücadelenin mihenk taşı Pcr Laboratuvarı personelini İlçe Başkanı İsmail Erdem’in selamını ileterek ziyaret ettiler.
14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle ilçe de görev yapan doktor ve sağlık çalışanlarını heyetiyle ziyaret ettiklerini belirten İsmail Erdem, ‘’ Sağlık çalışanlarımız toplumun muteber  ve  önemli değerlerinden biri  ve bu özel günlerin de  yanlarında olmak istedik. Çünkü sağlıkçılarımız toplum sağlığı için insanlarımız ile bire bir ilgileniyor ve dertleri ile dertleniyorlar.
Bir ülkenin en önemli gelişmişlik göstergesi eğitim ve sağlıktır. Allah’a hamdolsun sağlık alanında  da ülkemizde son yıllarda önemli işler başarıldı. Bunu ziyaretlerimizde  net bir şekilde görüyoruz. Yine de eksik aksak konularla alakalı başhekimlerimiz ile de istişarelerde bulunduk. Temenni ve önerilerini  gerekli mercilerimize iletmek üzere notlarımızı aldık.
Dünyanın  küresel bir salgınla mücadele ettiği bu süreçte sevdiklerini uzaktan görmek durumunda kalarak en iyi şekilde  fekadakarane görevlerini yerine getirmeye çalışmaktalar..Bu  zorlu süreçte  yüce mesleklerini icra ederken şehit düşen sağlık çalışanlarımız, sağlıklı bir gelecek için çalışırken ahirete irtihal etmiş sağlık çalışanlarını da şükranla yad ediyor, her birine Allah’tan rahmet diliyorum. Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak;  Gece gündüz demeden büyük bir özveri ve insanüstü gayretle  insanlara hizmet veren, kutsal bir mesleği icra eden doktorlarımızın ve sağlık sektörü çalışanlarımızın her bireyine sevgi ve şükranlarımı sunuyor, güvenli ve sağlıklı günler diliyor, Tıp Bayram kutluyorum.” dedi.
Ziyaretlere AK Parti Ataşehir  İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı, 3 Kademe teşkilat mensupları katıldılar, ziyaretler sonrası  sağlık personelleri  bu zorlu süreçte hatırlanmanın ve günlerinin kutlanmasından dolayı memnuniyet ve teşekkürlerini sundular.

YORUM YAP