DOLAR 28,9919 % 0.23
EURO 31,2252 % -0.16
STERLIN 36,3918 % -0.22
FRANG 32,9603 % -0.25
ALTIN 1.866,62 % -1,07
BITCOIN 1.278.042 -0.863

AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç Oldu

Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’ı ziyaret eden AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, yapılacak kongrede AK Parti Ardahan İl Başkanı adayı İnşaat Mühendisi Kaan Koç’un olacağını açıkladı. Kaan Koç, 24 Şubat 2021 Çarşamba günü yeni yönetimini belirleyerek AK Parti’yi kongreye götürecek.

Ak Parti’nin 22 Şubat İzmir, Nevşehir ve Hakkari; 24 Şubat günü ise Ağrı, Ardahan, Bolu, Diyarbakır, Hatay ve İstanbul il kongrelerini yaparak 81 ilde kongrelerini bitirecek ve ardından 24 Mart tarihindeki Büyük Kongre ile 7. Olağan Kongre süreci tamamlamış olacak.

AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama şöyle:
Ak Parti Ardahan VII. Olağan Kongre’ye Kaan Koç ile gitme kararı aldı. Sevgili Koç’u tebrik eder, başarılar dilerim.
Bu Kongre’de bayrağı devrecek mevcut başkanımız Hakan Aydın’a, Yönetim Kurulu üyelerimize, Adaylık yarışına katılan arkadaşlarımıza, ve tüm değerli teşkilat mensuplarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesile ile 24 Şubat 2021 tarihinde pandemi şartlarında yapılacak İl Kongremize tüm halkımızı davet ediyoruz. İl Kongremizin, daha güzel bir ülke ve bir dünya için, iyi, doğru ve güzel adına tüm ortak dua ve dileklerimize vesile olmasını diliyorum. Küçük ama Güzel Memleketime hayırlı olsun.
AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama şöyle:
Sn.Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle yaklaşık üç yıldır sürdürmüş olduğum Ak Parti Ardahan İl Başkanlığı görevimi, bu günden itibaren yönetim kurulumuzda birlikte yol yürüdüğüm Kaan Başkanımıza devretmiş bulunmaktayım. Bir bayrak yarışı olan bu yüce davada Kaan Kardeşime yeni görevinde başarılar diliyorum.
Her zaman liderimiz Sn.Recep Tayyip Erdoğanın ve Partimizin bir neferi olarak hizmetlerimize devam edeceğiz.
Durmak yok yola devam.

YORUM YAP