DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Abdullah Der, Gazeteciler Gününü Kutladı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Abdullah Der, Gazeteciler Gününü Kutladı

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü’nü Ataşehir Koz Kanat Restorant’ta Gazetecilere verdiği yemekte kutladı.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der yemekte yaptığı konuşmada ”Gazeteci bu görevi yerine getirirken haberleri dürüstçe toplama, yayınlama özgürlüğüyle tarafsız yorum ve eleştiri hakkını da savunmalıdır. Gazeteci, adına layık olan genel hukuk kuralları kapsamında mesleki konularda hükümetlerin ya da herhangi bir çıkar gurubu veya kişinin her türlü müdahalesini de reddetmelidir. İlkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu doğru ve tarafsız bilgilendirme görevini büyük bir özveriyle gerçekleştiren tüm basın emekçilerinin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Yemek davetine katılan Gazeteciler Erkan Sarıkaya, Ali Rıza Yıldız, Himmet Kaya, Alattin Bahçekapılı, Serkan Şimşek, Mesut Solak, Derya Arslan, Durmuş Acar, Ali Bal, Recep Kenan ve İsa Kırım kendilerini Gazeteciler gününde davet ettikleri için, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der’e teşşekür ettiler.

 

YORUM YAP