DOLAR 32,3008 % -0.03
EURO 35,0677 % 0.35
STERLIN 41,5301 % 0.23
FRANG 36,0418 % -0.26
ALTIN 2.398,40 % -0,69
BITCOIN 67.796,00 0.001

Öztürk Yılmaz 3 Kasım’da İstanbul’da Parti Kuracak

Yayınlanma Tarihi : Google News
Öztürk Yılmaz 3 Kasım’da İstanbul’da Parti Kuracak

İki dönem Ardahan Milletvekilliğini yapan Ardahanlı Büyükelçi yeni bir parti kurma çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Halen Ardahan Milletvekili olan eski Büyükelçi Öztürk Yılmaz parti kurma çalışmalarına İstanbul’da ki baba ocağı ve Ardahan’ın stk’larının en üst çatı örgütü olan ve ‘Ardahan’ı Tanıtma Günleri’ adıyla düzenlenen organizasyonla Ardahan adını bir kez daha İstanbul’un her tarafına yazdıran ve yine bu etkinlik öncesi İstanbul’un ve Avrupa’nın en yüksek gökdeleninden olan gökdelende ‘Ardahanlılar Zirvede’ adlı gece ile Ardahanlı Üniversite öğrencilerine burs kampanyası başlatan iki önemli etkinlik yapan Ardahan Dernekler Federasyonun da devam etti. Ardahanlı sivil toplum örgütlerinden, siyasilerinden, iş insanlarından destek isteyen ve 3 Kasım’da İstanbul’da yapacağı toplantıya tüm Ardahanlıları davet etti.

**Ardahanlı Aşıklar Karşıladı.. Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan ve ‘Güçlü Bir Ardahan Lobisi’ parolası ile yoluna devam eden Ardahan dernekçiliğinin en üst çatı örgütü olan ARDAFED’de Ardahan Başkanı Gazeteci Fakir Yuılmaz, ARDAFED Başkan Yardımcısı Hafız Öztürk, ARDAFED Kadın Kolları Yönetiminin yanı sıra Ardahanlı Aşıklar tarafından saz ve türküler eşliğinde karşılanan parti kurma çalışmaları arasında bulunan Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz Ankara’dan sonra İstanbul’da devam edeceği parti kurma çalışmalarına tüm Ardahanlıları davet etti.

3 Kasım’da İstanbul’da düzenleyecekleri parti kurma çalışmalarına Ardahanlı basın mensupları olmak üzere Ardahan federasyonlarını, Ardahan derneklerini, Ardahanlı iş insanlarının davet eden Yılmaz ülkenin birlik beraberlik için de olması gereken şu günlerde ARDAFED’de kendisini misafir eden federasyon yönetimine teşekkür etti.

YORUM YAP