DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CHP Ataşehir İlçe Yönetim Yerel Gazeteciler İle Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
CHP Ataşehir İlçe Yönetim Yerel Gazeteciler İle Buluştu

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın yönetimi 5. olağan kongresi sonrası, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle yerel gazeteciler ile kahvaltıda biraraya geldi.

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın yaptığı açıklamada“Basın mensubu dostlarımızı alanda, sokakta her yerde beraber çalışmalar yürüttüğümüz bizim mutlu ezamızı, cefamızı çeken,  bizi halkla buluşturan değerli basın mensubu arkadaşlarımızı bugün Ataşehir İlçe başkanlığımızda kahvaltıda beraber bulunmaktan memnunuz. Türkiye’de gazetecilik zor bir meslek.  Daha önce birçok basın şehidimiz oldu, Abdi İpekçi öldürüldü, Çetin Emeç öldürüldü, gerçekleri, doğruları yazdığı için Uğur Mumcu gibi kalemleri yitirdik.  Yine haber yazdığı için daha iki gün önce ölüm yıldönümünde andığımız Metin Göktepe gibi  yüzlerce basın şehidinin olduğu bir ülkedeyiz.  Gazeteciler gerçekten zor koşullarda çalışıyorlar. Bizler bu bağlamda hem partimiz olarak, hem genel merkezimizde gazetecilerin doğru, tarafsız, ilkeli yayın yapmalarını benimsiyoruz.  Bu ülkede özgür ve gelecek yarınlarda kendi kalemlerini özgür bir biçimde kullanmalarını temenni ediyoruz Bu bağlamda da bizim her zaman yanımızda olan sokakta, caddede beraber mesaimizi paylaştığımız Ataşehir ve çevre ilçelerden olan basın mensuplarının 10 Ocak  Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum ve bu süreçte ilerleyen süreçte de bizimle her zaman yan yana, can cana bize yarenlik, yoldaşlık ettikleri için tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü kahvaltı davetine Gazeteciler Alaettin Bahçekapılı, Erkan Sarıkaya, Ali Bal, Serkan Şişmşek, Himmet Kaya, Recep Kenan, İsa Kırım, Kenan Baylan, Bayram Çağlayan ve Eylem Buldu katıldı.

YORUM YAP