DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.970,00 0.306

Ardahanlılar ARDAFED Kurtuluş Gecesinde Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ardahanlılar ARDAFED Kurtuluş Gecesinde Buluştu

Tüm yurtta olduğu gibi İstanbul’da da Vatan Topraklarına Katılışının 98. Yıl Dönümünü kutlayan Ardahanlılar Ardahan Dernekler Federasyonunun düzenlediği gece de bir kez daha bir araya geldiler.

Ardahan’da ki karları aratmayan yoğun kar yağışı ve trafiğe rağmen bir çok Ardahanlı siyasinin yanı sıra Ardahanlının ARDAFED tarafından düzenlenen geceye yoğun ilgi gösterdikleri dikkat çekerken, başta İstanbul’da olmak üzere yurt genelinde ‘Güçlü Bir Ardahan Lobisi’ parolası ile yoluna devam eden Ardahan Dernekler Federasyonu Yöneticileri her yıl geleneksel şekilde kutladıkları önemli bir etkinliği daha gerçekleştirmenin gururunu yaşadılar.

ARDAFED Ekibi Her Zamanki Gibi Birlikteydi..

Gazeteci Fakir Yılmaz’ın Başkanlığını yaptığı, ARDAFED Başkan Yardımcıları Efkan Demir, Yener Bayrakçı, Erdinç Koçak, Name Fidan Yılmaz, Hüseyin Kaya, Selvi Zengin, Oktay İlbasmış, Murat Şenel, Hafız Öztürk, Şemsettin Şenel, Aytekin Akpınar, Nürettin Doğruyol, Esengül Yılmaz, Cem Aynalı, Ferdi Günay, Erkan Sarıkaya, Güven Yılmaz, Ekrem Tekçe, Özcan Düğmeci’nın yanı sıra Sıtkı Dursun, Tuncer Çelik’in organize ettiği ‘Ardahan’ın Vatan Topraklarına Katılışının 98. Yıl Dönümü etkinliği İstanbul Sefaköy’de gerçekleşti.

Yıldırım Sesli Mesaj,

Bozkurt ve Ardahanlı Adaylar Çelenk Gönderdiler..

Bir çok Ardahanlının katılarak gecede renkli görüntüler yaşanırken, söz alan konuşmacılar Ardahanlıların birlikteliğinin önemine dikkat çektiler.

AK Parti İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın sesli mesajının yanı sıra çiçek yolladığı ARDAFED 23 Şubat Gecesine Ardahanlı olan Esenyurt Belediye Başkan Adayı Kemal Deniz Bozkurt ve diğer Ardahanlı Belediye Başkan Adayları da geceye birer çelenk gönderdiler.

Kaynak: kuzeyanadolugazetesi.com

YORUM YAP