DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.138,15 -0.298

ARDAFED Tüm Derneklere Çağrı Yaptı

Yayınlanma Tarihi : Google News
ARDAFED Tüm Derneklere Çağrı Yaptı

Son yıllarda ortaya koyduğu çalışmaları ile başta İstanbul’da olmak üzere yurt genelinde Ardahan’ı ve Ardahanlılar en iyi şekilde tanıtmaya, anlatmaya gayret eden ve 1-7 Ekim 2019 Tarihlerinde İstanbul Maltepe Sahilinde bulunan etkinlik alanında yeni bir Ardahan Tanıtım Günleri organizasyonuna hazırlanan İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonun’dan tüm Ardahan İl, İlçe, Köy Derneklere ve Ardahanlılara açık çağrı..

Gazeteci olan başkanı Fakir Yılmaz’ın imzasıyla yayınlanan iki davette 1-7 Ekim 2019 Günlerinde Ardahan’ı tanıtma günlerine tün denekleri ve Ardahanlıları davet eden ve bu önemli etkinliği birlikte yapmaya çağıran ARDAFED tüm Ardahan Derneklerini, Ardahan adının en üst çatı örgütü olan STK, ARDAFED’in çatısı altında bir toplanmaya ve daha güçlü bir Ardahan Lobisi çabalarına katkı sunmaya davet etti. Konu hakkında yapılan çağrı aynen şöyle;

Bu çağrı; 1-7 Ekim’de İstanbul Maltepe Etkinlik alanında sizinde davetli olduğu yeni bir Ardahan Tanıtım Günleri yapacak olan Ardahan Dernekler Federasyonunun açık çağrısıdır. Ardahan dernekçiliğin-in en üst çatı örgütü olan ARDAFED kongreye gidecek, bu kongrede sizinde ve başında bulunduğunuz derneğinde söz sahibi olmasını istiyor ve yönetiminizle görüşüp, ARDAFED’e üye olmanızı, kongrede 5 delegenizle katılıp, birlikte ARDAFED’in yönetimine talip olmak isteyenlerle birlikte hareket edip, oy kullanmanızı istiyoruz. Bu konuda bize dönüşünüzü ve ARDAFED’e üye olmak için alınan dernek kararı ve başvuru dilekçesiyle birlikte gelmeniz umuduyla Şişil’de bulunun ARDAFED merkezinde 14 Eylül’de Saat 18.00’da bir toplantı yapmak istiyoruz. Yönetiminizle görüşüp, alınacak katılım kararı ile ve isimleri, tc.leri belirlenen 5 delege ile birlikte ARDAFED’e üye olmak için yada üye iseniz güncellediğiniz 5 delege ismiyle birlikte yazılmış dilekçe ile birlikte 053541832 58 nolu telefonumla bana en kısa sürede olumlu dönüşünüzü bekler saygılar sunarım..

Fakir Yılmaz; SAYIN ARDAHANLILAR..

Yukarıda ki mesajı iyice okuyup, algıladıktan sonra sizin kendi köyünüzün, bağlı olduğunuz ilçenin dernek başkanına ulaştırmanızı ve gerektiğinde dernek başkanlarını bizzat arayarak onların derneklerinin de ARDAFED’e üye olması ve daha güçlü bir Ardahanlı birlikteliğin sağlanması konusunda öneri ve dernek başkanlarımıza baskı yapmanızı önemle rica ediyorum. Demokrasinin gereği, şeffaf bir yönetim anlayışı ve katılıma açık davetimiz olan çağrıyı tanıdığınız, içinde olduğunuz Ardahan İl, İlçe ve Köy Derneklerimiz ulaştırmanızı saygılarımla rica ediyorum..

Fakir Yılmaz Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı/Gazeteci 05354183258

YORUM YAP