Anasayfa / Gündem / Tüm Sigorta Emeklilik ve Değer Kaybı Derneği Toplantısı

Tüm Sigorta Emeklilik ve Değer Kaybı Derneği Toplantısı

Kısa süre önce kuruluşunu tamamlayan Tüm Sigorta Emeklilik ve Değer Kaybı Derneği (TÜSİED), 14 Mart Cumartesi günü İstanbul Bostancı’da Green Park Otel’de basın ile buluştu.

Tüm Sigorta Emeklilik ve Değer Kaybı Derneği Başkanı Tülay Yağdırma ve Başkan yardımcıları Fatih Sinan Yılmaz, İrfan Serdar, Av. Hüseyin Ferhat Aksu, Yaprak Özsoyman Akın, Selahattin Bahçe, Ercan Çetin ve Cavit Emir katıldı. Ayrıca toplantıya İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği Başkanı Davut Ukan, Maltepe Geler Sigorta Sahibi Yaşar Geler, Siyasal Yaşam Gazetesi sahibi Erkan Sarıkaya, Bizimyaka İstanbul Gazetesi sahibi Ufuk Bulut ve Sigorta sektörünün temsilcileri katıldı.

Tüm Sigorta Emeklilik ve Değer Kaybı Derneği Başkanı Tülay Yağdırma, yaptığı açıklamada ” Yapmış olduğumuz çalışmalar ve gözlemler sadece satış yapmak değil, Sigortacının haklarını korumak içinde çalışmamız gerektiğini gördük. STK’lar üstünde gelemeyecekleri sorunları gündeme taşımazlar. TUİK araştırmasında 2019 yıllında 1 milyon 200 bin kaza yaşandığını görüyoruz. Biz Tüm Sigorta Emeklilik ve Değer Kaybı Derneği olarak vatandaşların değer kaybı haklarında bilgilendirip destek vereceğiz” dedi.

 

Göz Atın

Pandemi Döneminde Patates ve Soğana Talep Arttı

Pandemi sürecinde yaşanan ekonomik kriz yüzünden artan işsizlik ve geliri düşük olan vatandaşların gıda alışverişlerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir