Anasayfa / Son Dakika Haberleri / Salih Altun, Eskişehir Vali Yardımcısı Olarak Atandı

Salih Altun, Eskişehir Vali Yardımcısı Olarak Atandı

Hatay Vali Yardımcısı Salih Altun, Eskişehir’e Vali Yardımcısı olarak atandı. Salih Altun, başarılı bir şekilde sürdürdüğü Vali yardımcılığı görevini bundan sonra Eskişehir Vali yardımcısı olarak devam edecek.

Mülki idare amirlerinin görev yerlerinde değişiklik yapan Atama Kararı Resmi Gazete’de yayımlanmasının ardından detaylar merak edilmeye başladı. Ardahan’lı başarılı bir bürokrat olan Salih Altun’da Eskişher’e Vali yardımcısı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’nin yeni sayısında yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Atamaların, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2’nci ve 3’üncü maddeleri gereğince yapıldığı belirtildi.

Atanmasıyla ilgili sosyal medya hesabında açıklama yapan Altun: “Güzel şehrimiz Hatay’dan bir başka güzel şehre, Eskişehir’e Vali Yardımcısı olarak atandım. Kararnamenin meslektaşlarımıza, ailelerine ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Göz Atın

TÜİK açıkladı; En düşük gelirli iller Van, Muş, Bitlis, Hakkari

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) En düşük gelir ve yoksulluk oranının en yüksek olduğu iller ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir