Anasayfa / Gündem / Muaythai İstanbul Şampiyonası’nda 590 sporcu mücadele etti

Muaythai İstanbul Şampiyonası’nda 590 sporcu mücadele etti

İstanbul Sancaktepe’de Muaythai İstanbul İl Temsilciliği 2020 yılı faaliyet programında yer alan çocuklar; gençler A, gençler B, bay-bayan muaythai okul sporları İstanbul Şampiyonası 590 sporcu ile devam etti.
Muaythai Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Halis Avşar, spora ve sporculara hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’ye teşekkür etti.

Türkiye Muaythai Federasyon İstanbul İl Temsilcisi Teknik Direktör Halis Avşar ”Muaythai sporu & Programının Amacı, Muaythai’nin sanatsal yönü olan Felsefesinin anlatılması,teorik ve pratik şekilde eğitilmesi toplumda Muaythai’nin teknik ve alt yapısı olan (Wai kuru) ustaya saygı dansı, ısınma, yürüyüş, savunma, kondisyon ve denge hareketleri, doğru teknik ve eğitim metodları, yarışmaya hazırlık çalışmaları el, ayak, dirsek, diz tekniklerinin ve hareketlerini uygulayabilin, teknik, taktik ve müsabaka çalışması yapabilen ulusal ve uluslar arası yarışmalarda kendini ve ulusunu temsil eden topluma yararlı ve kötü alışkanlıkları olmayacak ahlaklı kişi yetiştirmektir” dedi.

Göz Atın

Ataşehir Kayışdağı Mahallesi’nde Uyuz Köpekler Tehlike Saçıyor

İstanbul Ataşehir ilçesi Kayışdağı Mahallesi’nde kendilerini kaşıyan Köpeklerin uyuz hastalığını sokaklarda insanlarada yaydığı iddia ediliyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir