Anasayfa / Gündem / Kalbur Et Kebap Yeniden Müşterileri İle Buluştu

Kalbur Et Kebap Yeniden Müşterileri İle Buluştu

İstanbul Ümraniye Şerifali semtinde bulunan Kalbur Et Kebap Restaurant, pandemi sürecinde tüm ülke genelinde kapatılan Restaurantlar ile birlikte 1 Haziran’da yeniden açılıp müşterilerini ağırlamaya başladılar.

Kalbur Et Kebap Restaurant sahibi Metin Akdemir, yaptığı açıklamada” Değerli dostlarım, misafirlerim sizlerle kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Malum süreçten dolayı hepimize geçmiş olsun. Umarım herkes iyidir, sağlıklıdır, afiyettedir. Biyorsunuz Restaurantlar yeniden açıldı. Bizde Kalbur Et Ailesi olarak hem Sağlık Bakanlığının, hemde Turizm Bakanlığının genelgelerine göre bütün hazırlıklarımızı yaptık, yapmayada devam ediyoruz. Öncelikle tüm personelimiz sağlık kontrolünden geçti. Dezenfekte ünitelerimiz, ateş ölçerlerimiz, tabiki çok önemsediğimiz maske ve mesafe konusu. Biliyorsunuz Kalbur et geniş bir alana kurulu bir Restaurant. Önümüz yaz açık bahçelerimiz ve teraslarımızla sosyal mesafeyi rahat bir şekilde uygulayabiliyoruz. Kalbur et efsane lezettinin ve sıcak sohbetlerinin olduğu masalarda, sofralarda buluşmak üzere.. Sağlığınız bizim için önemli, sizleri seviyoruz” dedi.

Göz Atın

Pandemi Döneminde Patates ve Soğana Talep Arttı

Pandemi sürecinde yaşanan ekonomik kriz yüzünden artan işsizlik ve geliri düşük olan vatandaşların gıda alışverişlerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir