Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / KAI Tanıtım Öncesi Toplantı Yaptı

KAI Tanıtım Öncesi Toplantı Yaptı

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) tarafından organizasyonu yapılan 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında İstanbul Maltepe sahili İBB etkinlik alanında yapılacak ”Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri” etkinlik öncesi Avşar Cafe Restaurant’ta STK’lar ve Sanatçılar ile bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) Başkanı Orhan Gökçe, Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı ve KAR-DER Başkanı Orhan Çerkez ile birlikte bölge STK Başkanları ve Sanatçılar ekinlikte yer alacak Stand’lar konusunda bilgilendirdi. Toplantıya katılan Dernek yöneticileri etkinlikte yöresel yiyeceklerin tanıtımına öncelik verilmesi gerektiğini belirtiler.

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) daha önceki yıllarda Avrupa yakası Beylikdüzü meydanında 3 defa yapılan tanıtım günlerini ilk kez Anadolu yakasında Maltepe sahili etkinlik alanı’nda 4. defa gerçekleştirilecek.

 

Göz Atın

Ataşehir Eğitim Derneği, Öğrencilere Desteği Devam Ediyor

Merkezi İstanbul Ataşehir İlçesi K.Bakkalköy’de bulunan ve Başkanlığını Turgay Kılıç’ın yaptığı Ataşehir Eğitim Derneği, 14 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir