DOLAR 28,9919 % 0.23
EURO 31,2252 % -0.16
STERLIN 36,3918 % -0.22
FRANG 32,9603 % -0.25
ALTIN 1.866,62 % -1,07
BITCOIN 1.277.478 -0.129

İstanbul’da Şampiyonlar Fidan Dikerek Geleceğe Nefes Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
İstanbul’da Şampiyonlar Fidan Dikerek Geleceğe Nefes Oldu
İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 30 Aralık 2020 Çarşamba günü Ahmet Cömert Spor Salonu’nun yanındaki alanda, Türkiye’yi dünya ve Avrupa şampiyonalarında başarıyla temsil eden 115 milli sporcu için hatıra ormanında fidan dikme etkinliği yapıldı.
İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ‘Şampiyonlar Geleceğe Nefes Oluyor’ sloganıyla organize edilen fidan dikme etkinliği, çeşitli branşlarda Türkiye’yi dünya ve Avrupa şampiyonalarında başarıyla temsil eden 115 milli sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Milli sporcuların adının yaşatılması için Ahmet Cömert Spor Salonu’nun yanındaki alanda oluşturulan hatıra ormanındaki etkinlikte konuşan İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, etkinlik alanında yaptığı açıklamada”Yaptığımız etkinlikte Çevre ve doğa bilincini de çocuklarımıza vermeye çalışıyoruz” dedi.
Türkiye Muaythai Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi, teknik direktör ve milli sporcu Halis Avşar ”Şampiyonlar Geleceğe Nefes Oluyor Sloganıyla Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz Tarafından Organize Edilen Güzel Bir Proje ve Bir Dikili Ağacımız Oldu” dedi Halis Avşar, etkinliğin pandemi döneminde kendileri için moral ve motivasyon kaynağına dönüştüğünü dile getirirken, muaythai branşında Avrupa ikincisi milli sporcu Elif Özcan ise Avrupa’da ve dünyada bayrağımızı temsil ettiklerini söyledi.
Sporcular Halis Avşar Spor Kulübü Lisanslı Sporcuları Şahan Samet Bodur (Muay thai dünya sampiyonu). Yusufcan Çelik (dünya üçüncüsü) Buhra BEKİR Aydın (Avrupa ikincisi) Orhan sarp dalkılınç (milli sporcu) Emf 2 Elif özcan (milli sporcu) Emf 2 katılım saģladılar.

YORUM YAP