Anasayfa / Son Dakika Haberleri / İstanbul Esnaf Odaları İSTESOB’un İftarında Buluştu

İstanbul Esnaf Odaları İSTESOB’un İftarında Buluştu

İstanbul Esnaf ve sanatkarları Odaları Birliği, Ramazan ayının manevi ikliminde Yenikapı’da oda başkanları, yönetim, denetim kurulu üyeleri ve esnaflarımızla geleneksel iftar programımızda bir araya geldi.

İstanbul Esnaf ve sanatkarları Odaları Birliği iftar yemeğine TBMM Başkan Vekili Celal Adan, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı da katıldı.

İftar programında konuşan Başkan Yılmaz, salgın nedeniyle 2 yıl boyunca iftar programı düzenleyemediklerini hatırlatarak, bir araya gelebildikleri için çok sevinçli olduğunu belirtti. Başkan Yılmaz, ” Cenab-ı Hakk’a şükürler olsun ki, bu yıl Ramazan ayında, şu mübarek iftar sofralarımız vesilesiyle, esnaf camiamızın kardeşlik halkasını, yeniden yaşama, ramazanın sevinci hep beraber paylaşma imkânı bulduk. Daha nice, güzel vesilelerle buluşmayı diliyorum. Cenab-ı Allah aziz milletimizin, esnaf ve sanatkarlarımızın yar ve yardımcısı olsun, sofralarımızdan bereketi, vatanımızdan huzuru eksik etmesin. Birliğimiz, bütünlüğümüz ve kardeşliğimiz daim olsun. Bu mübarek akşamda sizlerle birlikte olmaktan ve aynı iftar sofrasında bulunmaktan duyduğum bahtiyarlığı bir kez daha ifade etmek istiyorum.” dedi.

İftar sonrasında Başkan Yılmaz, günün anısında TBMM Başkan Vekili Celal Adan’a, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’ya ve CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek’ Ahi sancağı takdim etti.

Göz Atın

İmamoğlu, 23 Haziran 2019 seçimin 3. yıldönümünde konuştu

Aynı yıl içinde 2 kez İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı seçilen Başkan Ekrem İmamoğlu, Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir