Anasayfa / Son Dakika Haberleri / İsmail Erdem, TFF Yönetiminden İstifa Etti mi?

İsmail Erdem, TFF Yönetiminden İstifa Etti mi?

20 Ocak 2021 Çarşamba günü yapılan AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı kongresinde tek aday olan İsmail Erdem’in seçilmesinden sonra, gözler İsmail Erdem’in Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetimindendeki görevinde devam edip etmediği merak konusu oldu.

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, 2019 yerel seçimlerde Ataşehir Belediye başkan adayı olmuştu. Başkan Erdem, seçimi kazanamayınca Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi olmuştu. 20 Ocak’ta yapılan kongrede AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı olan İsmail Erdem’in Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyeliğinin devam etiği öğrenildi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) resmi internet sitesinde İsmail Erdem’in Türkiye Futbol Federasyonu Engelli Federasyonları Sorumlusu olarak görevine devam ettiği görülüyor. Bir siyasi partinin ilçe Başkanı olan yöneticinin Türkiye Futbol Federasyonu yönetiminde yer alması ne kadar etik tartışma konusu oldu.

Göz Atın

Köprülü Beldesinde Yeni Kent Meydanı Yapılıyor

Ardahan Köprülü Beldesi merkezinde bulunan Cami ile Belediye binası arasında bulunan alana Köprülü Belediyesi tarafından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir