Anasayfa / Gündem / Iğdır Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzaladı

Iğdır Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzaladı

Iğdır Belediyesi Personel A.Ş ile Belediye İş Sendikası arasında yapılan görüşmelerin ardından ‘Toplu İş Sözleşme’si imzalandı.
Iğdır Belediyesi Personel A.Ş ile Belediye İş Sendikası arasında yaklaşık bir aydır süren görüşmelerin ardından Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. Iğdır Belediye Başkanı makamında yapılan imza törenine Iğdır Belediyesi Eş Başkanları Yaşar Akkuş, Eylem Çelik, Belediye İş Sendikası Kars-Iğdır-Ardahan Şube Başkanı Himmet Bozan ve beraberindeki heyet katıldı.

İmza töreninde konuşan Belediye İş Sendikası Kars-Iğdır-Ardahan Şube Başkanı Himmet Bozan, Eş Başkanların emekten ve emekçiden yana olduğuna vurgu yaparak, Iğdır Belediyesi ile sendikaları arasında yapmış oldukları toplu iş sözleşmesinde mutlu sona ulaştıklarını söyledi.
Iğdır Belediyesi Eş Başkanları ise, emek ve emekçiden yana olduklarına vurgu yaparak, “Belediyemiz Personel A.Ş ve sendikamız arasında yapmış olduğumuz toplu iş sözleşmesi hayırlı ve uğurlu olsun. Bizler emek ve emekçiden yana olan bir anlayışın mensuplarıyız. Bu manada çalışanlarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunuyoruz” dedi.

Göz Atın

İBB’den taksiciye de turizmciye de servisçiye de müjde

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), önceki yönetim dönemlerinde alınan kararlardan dolayı mağdur duruma düşen taksici, turizm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir