Anasayfa / Gündem / İBB’de Ataşehir’den İki Atama

İBB’de Ataşehir’den İki Atama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İştirakleri olan BİMTAŞ ve OTOBÜS A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeliklerine Ataşehir’den Hakki Altınkaynak ve Mustafa Kemal Aldoğan atandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri olan Boğaziçi Peyzaj İnşaat Müşavirlik Teknik Hizmetler San. Tic. A.Ş. (BİMTAŞ) Yönetim kurulu üyeliğine Ataşehir’de 8 yıllık İlçe Başkanlığı görevi yürüten Hakkı Altınkaynak, Otobüs A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliğine ise 2014-2019 Yıllarında Ataşehir Belediye Meclis üyeliği ve Meclis Başkan Vekilliği görevini yürüten Mustafa Kemal Aldoğan’ın atandığı öğrenildi.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklama şöyle;

“İstanbul Büyük şehir Belediyesi iştirak yönetimine Ataşehir’den iki atama yapıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir eski ilçe Başkanı Hakki Altınkaynak İBB BİMTAŞ yönetim kurulu üyeliğine, Ataşehir Belediyesi eski Meclis Başkanı Mustafa Kemal Aldoğan Otobüs A.Ş yönetim kurulu üyeliğine getirilmişlerdir. Sayın Hakkı Altınkaynak ve Mustafa Kemal Aldoğan’a yeni görevlerinde başarılar dileriz.”

Göz Atın

İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritası Beli Oldu

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 25 kişil yönetim kurulu, 12 Eylül’de yapılan 4.Olağan kongresi ardından ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir