DOLAR 28,9919 % 0.23
EURO 31,2252 % -0.16
STERLIN 36,3918 % -0.22
FRANG 32,9603 % -0.25
ALTIN 1.866,62 % -1,07
BITCOIN 1.276.280 -0.369

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ardahan’da Otogar Açtı

Yayınlanma Tarihi : Google News
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ardahan’da Otogar Açtı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun büyük destekleriyle yapılan Ardahan yeni, modern şehirlerarası otobüs terminali yapılan görkemli bir törenle hizmete açıldı. Vatandaşlar, açılış öncesi ve sonrası İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ardahan  Belediye Başkanı Faruk Demir’e yoğun sevgi gösterilerinde bulundu. 

ARDAHAN’DA BİR İLK OLAN YENİ TERMİNAL, SON MODEL ÖZELLİKLERLE DONATILDI

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in girişimleri sonucu yapımını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun üstlendiği çağdaş şehirlerarası Ardahan otobüs terminali, çevre yolu üzerinde oldukça geniş bir alanda inşa edildi. İleri teknolojik özelliklere göre yapımı tamamlanan yeni otobüs terminalinin açılışına CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, CHP PM üyesi Gökhan Günaydın, 22. 23. 24. Dönem CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, ilçe belediye başkanları, il ve ilçe teşkilatları, basın mensupları ve binlerce vatandaş katıldı.

“ARDAHANLILARIN YILLARDIR BEKLEDİKLERİ ÖZLEM SONA ERDİ”

Açılışta konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Bugün burada sevgili, çok kıymetli Ardahanlı kardeşlerimize yakışacak yepyeni bir otogar açmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Faruk Demir başkanımla birlikte ele ele vererek siz değerli Ardahanlıların en önemli ihtiyaçlarından birini karşıladığımız için oldukça sevinçliyiz. Modern otobüs terminaliniz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’de Ardahanlıların yıllardır bekledikleri bir özleme son vermenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydederek, şunları belirtti: “Bu topraklarda doğup büyüyen her bir birey Ardahan’da doğru düzgün bir otogarın olmamasından dolayı mustaripti. Bizler bu sıkıntıyı, bu derdi çözmek için sürekli çaba harcadık. Ve sonunda Sayın İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun destekleri sayesinde siz kıymetli hemşehrilerimize bu terminalimizi kazandırdık. Kendilerine sizlerin de adına çok teşekkür ediyorum”dedi.

 

YORUM YAP