DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Hüseyin Canbaz: Çorba Şifa ile Sektörde İlk ve Tek Firmayız

Yayınlanma Tarihi : Google News
Hüseyin Canbaz: Çorba Şifa ile Sektörde İlk ve Tek Firmayız
Hazır yemek sektöründe öncü bir firma olan Çorba Şifa sahibi Hüseyin Canbaz, yaptıkları çalışmaları ve hedeflerini Serhat Yaşam Dergisine anlattı.
 
Serhat Yaşam: Hüseyin Canbaz kimdir?
 
Hüseyin Canbaz: 17 ağustos 1999 İstanbul Fatih doğumluyum ve İstanbul Maltepede yaşamaktayım. Yeditepe Üniversitesi halkla ilişkiler 1.sınıf öğrencisiyim. Aile şirketimiz Çorba Şifa Firmasında yöneticilik yapmaktayım.
Serhat Yaşam: Çorba Şifa firmanızın kuruluş amacı ve sektördeki konumunu anlatabilirmisiniz?
Hüseyin Canbaz: Çorba Şifa 2019’da kurulmuş olup Türkiye’de bu sistemi kuran ve gerçekleştirmekte olan ilk ve tek firmayız. Sektörde lider konumda olup şeffaf bir yönetim ve iş anlayışı ile birlikte askıda çorba ve hayır çorbası adında ki projeleriyle güvenilir, titiz ve hijyenik bir hizmet olanağı sunan bir firmayız. Bu hizmete katkı sağlayan vatandaşlarımızla birlikte kendilerinin adına 7/24 ve binlerce kişilik dağıtımlarını gerçekleştirip ihtiyaç sahibi olan insanlarımızın içini ısıtmak nihayetinde ‘iyi ki’ dedirtebilmek ve bu sayede daima yüzlerde ki tebessümün kaynağı olmaya çalışıyoruz.
 
Serhat Yaşam: Çorba Şifa firması olarak amaçlarınız ve hedefleriniz nelerdir?
 
Hüseyin Canbaz: Çorba Şifa olarak biz hizmetimizi daha ulaşılabilir hale getirmek ve daha çok alanda buluşabilmek için bütün özverimizle çalışıyoruz. Örneğin; afet bölgelerinde, Okullarda, Hastahenelerde ve meydalarda aktif rol oynuyoruz. Büyükşehirlerimiz başta olmak üzere 81 ilimizde aziz vatandaşlarımıza bu eşsiz hizmeti sağlayabilmek adına çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Çorba Şifa ekibi olarak dağıtım sonrası görüntü paylaşımlarını unutmayarak hafızalarda yer edinip ve güven tazelemeye devam ediyoruz.
 
Serhat Yaşam: Firma olarak en çok hangi kurum ve sektörlerden talep alıyorsunuz?
 
Hüseyin Canbaz: Çorba Şifa olarak, Devlet kurumları, Okullar, Sivil toplum kuruluşları, Dernekler, İş insanları, Firmalar, Şahıslar kısaca Ülke ve toplumun her kesimiyle iş birliği halinde olup taleplerine layıkıyla geri dönüş yapıp daima memnun etmekteyiz. Örnek verecek olursak yakın zamanda İzmir ve Elazığ depreminde 20.000 toplamda ise 70.000 Çorba dağıtımı gerçekliştirdik.
 
Serhat Yaşam: Sizden toplu yemek talebinde bulunmak isteyenler size nasıl ulaşabilirler?
 
Hüseyin Canbaz: Çorba Şifa olarak biz sebep ne olursa olsun kalitemizden ödün vermeyerek her ihtiyaca uygun yemek taleplerini karşılamaktayız ve sebebine göre Menülerimizle birlikte alternatif seçenekler sunmaktayiz.Vatandaşlarımız bizlere Çorba Şifa adında tüm sosyal medya hesaplarımızdan ve 0530 089 5700 numaralı hattımızdan ulaşabilirler.
 
Serhat Yaşam: Son olarak eklemek istediğiniz bişey var mı?
 
Hüseyin Canbaz: Şehirler büyük evler küçük pandemi de var. İnsanlar yemek verecek durumda değil. Bu sebeple Çorba Şifa olarak katılımcılarımızın adına bu hizmeti mobil aracımızla yapmaktayız.Özellikle soğuk kış günlerinde insanların içini ısıtıp bir nebze karınlarını doyurup mutlu etmeye çalışıyoruz.

YORUM YAP