Anasayfa / Gündem / Göle Sorunlarını Sivas Milletvekili TBMM’de Gündeme Taşıdı

Göle Sorunlarını Sivas Milletvekili TBMM’de Gündeme Taşıdı

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Ardahan Göle ilçesi Yeniköy, Kalecik, Budaklı ve Yiğiykonağı köylerinin yol yapımı sorunlarını TBMM’de söz alarak gündeme taşıdı.

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, TBMM’de yaptığı konuşmada ” Ardahan Göle ilçesine bağlı 780 nüfuslu Yeniköy, 500 ev nüfuslu Kalecik, Budaklı ve Yiğitkonağı köylerinin 17 km oluşan yolu uzun yıllardır yapılmayı bekliyor. 24 Haziran genel seçimleri öncesi başlıyan çalışmalar, seçimlerde AKP’ye oy çıkmayınca çalışmalar durdurulmuş. Makinalar geri çekilmiştir. Alevi vatandaşlarımızın ve CHP seçmenin yoğun olarak yaşadığı bu köylere iktidar partisi tarafından seçim cezası kesilmektedir. Şunu bilinki Cumhuriyet Halk Parti’sine oy veren hiç bir seçmen sahipsiz değildir. Burada ulaştırma bakanlığına sesleniyorum, göreviniz parti ayrımı yapmaksızın tüm vatandaşlarımıza hizmet götürmektir” dedi.

CHP SİVAS MİLLET VEKİLİMİZ SAYIN ULAŞ KARASU TBMM GÖLE İLÇEMİZİN YENİKÖY.. KALEÇİK.. BUDAKLI VE YİĞİT KONAĞI KÖYLERİMİZİN YOLLARININ YAPIMIYLA İLGİLİ GÜNDEM DIŞI KONUŞMASI. SAYIN VEKİLİN TBMM SORUNUMUZU DİLE GETİRMESİNDEN DOLAYI İLÇEMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİM.

Recai Özalp paylaştı: 1 Ağustos 2020 Cumartesi

 

Göz Atın

Ataşehir Belediyesi, Çocuklar İçin Tatil Programı Hazırladı

Okullar yarıyıl tatiline girerken Ataşehir Belediyesi, çocuklar için eğlenceli, keyifli ve ilgi alanlarına yönelik bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir