DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

GÖLE-FED Onur Kurulu Üyeleri Toplantı Yaptı

Yayınlanma Tarihi : Google News
GÖLE-FED Onur Kurulu Üyeleri Toplantı Yaptı

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan ve Başkanlığını Eren Küpeli’nin yaptığı Ardahan İli Göle Dernekler Federasyonu (GÖLE-FED) Onur Kurulu üyeleri ile verimli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Göle yapılmak istenen Altın çıkarma girişimi, Göle’de yapılacak Festivaler ve bir çok konu gündeme geldi

Göle Dernekler Federasyonu Başkanı Eren Küpeli, yaptığı açıklama şöyle: 

Saygıdeğer Hemşehrilerimiz, İstanbul Göle Dernekler Federasyonu olarak, Onur Kurulu Üyelerimiz Ali Osman BULUT, Göksel IRMAK, Ertekin BAYSAN, Gürsel DOĞRU, Mustafa KÜPELİ, Yalçın AVCI, Günay KAYA, Adnan UYGUR, Tuncer DAĞ, Ferdi POLAT, Sait ÜSTÜNDAĞ ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda değerli fikir alışverişlerinde bulunduk. Memleketimiz odaklı bu toplantıda, bölgemizin mevcut durumu, karşılaştığımız sorunlar ve geleceğe yönelik yol haritamız hakkında kapsamlı ve verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Federasyonumuzun temel prensibi, birlik ve beraberlik içinde tüm hemşehrilerimizi kucaklayarak, aldığımız hizmet bayrağını daha yükseklere taşımaktır. Bu hedef doğrultusunda, daha faydalı çalışmalara imza atmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizin desteğiyle, başarıya ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.

Başta Onur Kurulu üyelerimiz olmak üzere, bizlere her daim yol gösteren ve destek olan tüm hemşehrilerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

İstanbul Göle Dernekler Federasyonu Adına Genel Başkan Eren KÜPELİ

YORUM YAP