DOLAR 32,2898 % -0.07
EURO 34,9442 % -0.06
STERLIN 41,3211 % -0.26
FRANG 36,1521 % 0.05
ALTIN 2.385,12 % -1,24
BITCOIN 66.708,01 -4.32

Esenyurt Turnuvasının Şampiyonu Ardahanspor Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Esenyurt Turnuvasının Şampiyonu Ardahanspor Oldu

Mart Ayı içerisinde Esenyurt il Dernekler Birliği ve Esenyurt Belediyesi’nin düzenlediği 8. Futbol Turnuvasının final maçında Ardahan Kültürevi Derneği’nin Futbol Takımı ile Tokat Derneği karşı karşıya geldiği müsabakada Ardahan 2-0 gibi skor ile olarak bu kupayı 4. Kez kazandı.

Sahaya dökülen Ardahan’lılar büyük sevinç yaşadı bu sonuçla ilk defa final oynayan Tokat Derneği 2. Olurken turnuvada 3. Lük Kupası’nı Erzurum Derneği aldı. Son iki yılın şampiyonu Kars Derneği 4. Olduğu turnuvada maç sonunda kupa ve plaket takdimleri yapıldı  Organizasyon sorumlusu ve il dernekler birliği Genel Sekreteri Zafer Aras’ın sunumu ile Final maçı Hakemlerine Plaketlerini İlçe Milli Eğitim müdürü Paşaeli Beşli tarafından verilirken.

ÖDÜLLERİ İL DERNEKLER BAŞKALARINA 

Plaketlerini Esentuyurt Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Günerhan tarafından verildi.
3. Kupası’nı İl dernekler birlik Başkanı Bahri Gökmen’in elinden Erzurum Derneği alırken
2. Lik kupasında CHP İl başkan yardımcısı Server Gökmen tarafından Tokat derneğine verildi.
Turnuvanın final maçı oyuncusu Ardahan’dan Burak Can Yılmaz olurken  Kupası’nı Esenyurt Belediyesi Spor Müdürü Yusuf Ocak tarafından verildi.

GÖKMEN: ESENYURT KAZANDI 

Katkılarından dolayı Esenyurrt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt Plaket takdim eden İl dernekler birliği Başkanı Bahri Gökmen yaptığı konuşmada Birlik Kurucu Başkanı Tuncer Dağa, Dönem başkanları Murat Baduralkan’a ve Şerafettin Öztürk’e Katkılarından dolayı bütün dernek başkalarına teşekkür ettikten sonra Kazanan Ardahan Derneği özelinde Tüm Esenyurt olmuştur dedi.

ŞAMPİYONA KUPASI ARDAHANLI BAŞKANDAN 

Ardahan takımının Kupası, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt Tarafından Ardahan spor kaptanı Fırat Işık’ın ellerinde havalanırken taraftarların ve Ardahanlı sporseverlerin sevinçleri üst düzeye çıktı. Daha Sonra stadın ortasında kurulan kardeşlik Halaylar ile turnuva son buldu.

Kaynak: siyasalbirikim

YORUM YAP