Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Eren Küpeli: Güçlü bir ekip ruhuyla biz hazırız

Eren Küpeli: Güçlü bir ekip ruhuyla biz hazırız

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan Ardahan ili Göle Dernekler Federasyonu (GÖLE-FED) 26 Haziran 2022 Pazar günü ertelenen kongresini yapacak. Kongreye kısa süre kala adaylarda çalışmalarına hız verdi.

Göle Dernekler Federasyonu (GÖLE-FED) Başkan adayı Eren Küpeli, Tellioğlu Köyü Derneği ziyareti sonrası yaptığı açıklama şöyle:

26 HAZİRAN 2022 Pazar günü GÖLE Dernekler Federasyonu Seçimi için emin adımlarla Güçlü Göle, Güçlü Federasyon ve Güçlü yarınlar için hep birlikte EL ELE , OMUZ OMUZA ayrıştıran değil birleştiren anlayışıyla Ben değil BİZ olmak İçin güçlü bir ekip ruhuyla biz hazırız.
Gücümüze güç katan hizmet yolunda bizi tercih edip Güçlü Göle, Güçlü Federasyon anlayışını benimseyip bizlere katılım sağladığını açıklayıp bizi onurlandıran TELLİOĞLU köyüme Dernek Başkanıma Yönetimin kuruluna hemşerilerime minnettarım.
Bu hizmet yolunda kıymetli desteklerini esirgemeyen hemşerilerime, delegelerimize ve bizleri mekanında ağırlayan Fürüze işletme sahibi Kenan Ayhan Gündoğdu abilerime şahsım ailem ve yol arkadaşlarım sonsuz teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
Saygılarımla.

Göz Atın

İmamoğlu, 23 Haziran 2019 seçimin 3. yıldönümünde konuştu

Aynı yıl içinde 2 kez İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı seçilen Başkan Ekrem İmamoğlu, Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir