Anasayfa / Gündem / Ekrem Köse Ataşehirlilerin Gönlüne Taht Kurdu

Ekrem Köse Ataşehirlilerin Gönlüne Taht Kurdu

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Ekrem Köse, Koronavirüs (Covid-19) salgını başladığında Ataşehir’de alınan tedbirleri denetleyip dezenfeksiyon çalışmaları sırasında Belediye çalışanları yanında olmuştu.

Pandemi döneminde Belediye Başkanları ve Başkan yardımcıları sokağa çıkmayı bırakın Belediye binasına bile uğmadığı dönemde Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Ekrem Köse, mahalle mahalle, sokak sokak dolaşarak vatandaşın sorunlarını dinlemiş çözüm bulmaya çalıştı. Başkan Köse, mesai bitiminde akşam saatlerinde sokaklarda vatandaşın sorunlarını dinlediği bir kaç defa şahit olduk. Ayrıca Ekrem Köse çalışkan, dürüst ve her kesime her insana her inanca aynı mesafede olduğu için Ataşehirlilerin takdirini kazanıyor.

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Ekrem Köse, aynı zamanda sivil toplum kuruluş yönetimlerinde yer alıyor. Başkan Köse, yaklaşık 10 yıldır Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanlığı yapıyor. Ataşehir’de gençlere spor alanları yaratma ve gençlerin çeşitli spor dalarında başarılı olmaları için destek veren Başkan köse, Ataşehir Belediyesi’nin spor ve sporcu dostu Belediye olmasında büyük katkısı bulunuyor.

Ataşehir halkının güvenini ve desteğini yanına alan Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Ekrem Köse, makamında oturup gelen evrakları imzalayan klasik bürokratlar aksine fırsat bulduğunda sahada dolaşarak sorunları yerinde tespit edip çözüm buluyor. Başkan Köse, aynı zamanda çalışkanlığı ve verdiği sözü yerine getirme konusunda Ataşehir halkının gönlüne taht kurmuşa benziyor.

 

 

Göz Atın

İstanbul’da yarın kurulacak semt pazarları açıklandı

İçişleri Bakanlığının pazar yeri genelgesine göre, 8 ve 15 Mayıs Cumartesi günleri pazar yerleri 10.00-17.00 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir