Anasayfa / Son Dakika Haberleri / DEVA Partisi Sanatçılar Odası Başkanı Kaya’yı Ziyaret Etti

DEVA Partisi Sanatçılar Odası Başkanı Kaya’yı Ziyaret Etti

İstanbul’da DEVA Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Recep Sezer, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Uçak, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Özge İrem Morkoç ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Bitlis Milletvekili Abdurrahim Aksoy ve İstanbul İl Üsküdar ilçe yöneticileri merkezi Üsküdar da bulunan İstanbul Sahne Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ettiler.

Merkezi İstanbul Üsküdar’da bulunan İstanbul Sahne Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odasına bu gün DEVA Partisinde Üst  ziyaret gerçekleştirildi.
Üsküdar İlçe Başkanı Recep Sezer eşliğinde odaya gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Uçak, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Özge İrem Morkoç ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Bitlis Milletvekil Abdurrahim Aksoy stanbul İl Üsküdar ilçe yöneticileri katıldı.
Oda Başkanı Terlan Kaya ve Başkanvelili Özer Canlı’nın karşıladığı heyet Sanatçılar ile ilgili sorunlar ve çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Başkan Terlan Kaya yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi, sanatçılar ile ilgili ciddi sorunlar ancak çözümsüz olmadığını önümüzdeki süreçte Ankara da parlementere görev düşeceğini çözümü yolunda destek isteyeceklerini söyledi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Uçak,Kültür sanattan sorumlu birimimizle irtibat kurduracaklarını her türlü desteği vereceklerini söyledikten sonra parti yapılanması ve çalışmalar haakkında bilgiler verdi, çözüm odaklı çalışmalar yaptıklarını belirtti.
Başkan Terlan Kaya acil çözüm bekleyen sorunlar ile ilgi bir dosya kendilerine sundu.

Göz Atın

İmamoğlu, 23 Haziran 2019 seçimin 3. yıldönümünde konuştu

Aynı yıl içinde 2 kez İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı seçilen Başkan Ekrem İmamoğlu, Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir