Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Deniz Aydemir, İstanbul Ardahan İl Derneği Başkan Adayı Oldu

Deniz Aydemir, İstanbul Ardahan İl Derneği Başkan Adayı Oldu

Merkezi İstanbul Kartal’a bulunan ve Başkanlığını 3 dönemidir Ahmet Demirbaş’ın yaptığı İstanbul Ardahan İl Derneği Nisan ayında yapılacak olağan kongresinde Deniz Aydemir aday olduğunu açıkladı.

İstanbul Ardahan İl Derneği 10 Nisan 2022 Pazar günü yapılacağı tahmin edilen  olağan kongresinde aday olduğunu açıklayan Deniz Aydemir sosyal medya sayfasında yaptığı açıklaması şöyle:

İSTANBUL ARDAHAN İL DERNEĞİ’NİN SAYGIDEĞER ÜYELERİ

İstanbul’daki Ardahan dernekçiliğinin Amiral gemisi olan İstanbul Ardahan İl Derneği, Nisan Ayında Olağan Kongre kararı almıştır. Derneğimiz kurulduğu yıldan bu yana çok başarılı çalışmalar yapmış, Ardahan’ın adını en iyi şekilde temsil etmiştir. Bu güne kadar görev alan tüm Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederim. Ayrıca, birkaç gün önce ebediyete uğurladığımız Derneğimizin Onursal Başkanı Sayın Cevdet Şentürk’e de bir kez daha rahmet dilerim.
Derneğimizin bu güne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmaların daha ileriye taşınması, etkin, katılımcı, iletişimi güçlü bir yapıyla Ardahan adının en iyi şekilde temsil edilmesi idealimizdir. Bu inançla ve yol arkadaşlarıma olan güvenimle Dernek Başkanlığı’na aday olduğumu siz değerli üyelerle paylaşmak istiyorum. Saygılarımla….
SMMM DENİZ AYDEMİR

 

Göz Atın

Maltepe Ardahanlılar Derneği 19 Mayıs’ta konser düzenleyecek

Merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler’in yaptığı Maltepe Ardahanlılar Derneği, Çıldır ve Ardahan’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir