Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Darıca’da İlk Defa Ardahan Tanıtım Günleri Yapılacak

Darıca’da İlk Defa Ardahan Tanıtım Günleri Yapılacak

Merkezi Kocaeli Darıca ilçesinde bulunan ve Başkanlığını Bülent Işık’ın yaptığı Darıca Ardahanlılar Derneği girişimleri ile il defa Darıca’da Ardahan Tanıtım Günleri yapılacak.

Kacaeli Darıca ilçesinde 1. Ardahan Tanıtım Günleri 4-5-6-7-8-9 Şubat 2022 tarihler arasında Darıca kapalı semt pazarı alanında yapılacak. resmi açılış 5 Şubat’ta yapılacak. 22 Köy ve ilçe Derneğin destek verdiği 1. Ardahan tanıtım günlerinde Ardahan ilinin yöresel ürünlerinin satışa sunulacağı 40 adet stant kurularak ziyaretçilere hizmet verecek.

Darıca 1. Ardahan Tanıtım Günleri kültürel etkinlikler programı sunuculuğunu Çiler Boylu yapacak. Sahne alacak Ardahanlı ünlü sanatçı Yudum ve Halk ozanı Maksut Koca olmak üzere yöresel sanatçılar Murat Güler, Mehmet Kılıç, Mehmet Akbulut, Serhad Özer, Mahsun Serhat, Oğuz Sözbir, Atilla Özdemir, Tolga Doğanay Aşıklar, Tacettin Dursunoğlu ve Tahir Taşdemir tarafından konserler verilecek. Stant ve fuar organizasyonu Deva Grup&Ajans 25’in katkılarıyla halk oyunları ekipleri eşliğinde eğlence etkinlikleri düzenlenecek.

Göz Atın

Maltepe Ardahanlılar Derneği 19 Mayıs’ta konser düzenleyecek

Merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler’in yaptığı Maltepe Ardahanlılar Derneği, Çıldır ve Ardahan’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir