Anasayfa / Gündem / Coşkun Bilgin; Ardahanlılarda Bireysel Başarı Var

Coşkun Bilgin; Ardahanlılarda Bireysel Başarı Var

İstanbul Fatih Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Coşkun Bilgin, geçtiğimiz hafta Ardahan ziyareti dönüşü kendisini ziyaret ettik.

Siyasal Yaşam Gazetesi imtiyaz sahibi Erkan Sarıkaya’ya önemli açıklamalarda buluna Bilgin, Ardahanlı hemşehrilerin her zaman yanında olduğunu belirtip, Ardahanlılar arasındaki hemşehrilerin dayanışma ruhu geldikleri topraklardan kaynaklandığını belirtti.

Coşkun Bilgin, ” Ardahan insanı genelikle kişisel başarıları ile öne çıktığını görüyoruz. Gerek siyasete, gerek bürokraside ve ekonomi ile diğer meslek ve sektörlere baktığımızda, Ardahan’dan gelen insanları arkasında diğer bölgeler gibi lobi veya farklı destekler almadan başarılı olduğunu görüyoruz. Ardahan insanı her zaman lider ve yöneten olarak kendini gördüğü için yaptığı işin zirvesini kendine hedef olarak koyar. Ardahanlı hemşehrilerimizi son yıllarda farklı siyasi partilerden önemli görevlerde yer aldıklarını görüyoruz. Buda bize gurur ve özgüven veriyor” dedi

Fatih Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Coşkun Bilgin, Ardahan Derneklerinden kendisine davet gelmesi durumunda mutlaka davetlere icabet etiğini belirterek, İstanbul’daki Ardahan Derneklerin birlikte hareket edip diğer şehirlerdeki lobi yapılanması gibi hemşehrilerine destek vermesi gerektiğini belirtti.

Göz Atın

Kars ve Ardahan’da Hayvancılık Yapanları Kuraklık Perişan Etti

Küresel ısınma yüzünden yaşanan kuraklık Dünyada ve ülkemizde başta tarım olmak üzere çiftçiler üzerinde etkisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir