Anasayfa / Siyaset / CHP Sultanbeyli İlçe Yönetimi Görevden Düştü

CHP Sultanbeyli İlçe Yönetimi Görevden Düştü

CHP Sultanbeyli İlçe Başkanlığı, 9 ilçe yöneticisinin aynı gün istifasını İstanbul İl Başkanlığı’na iletmesi ve kabul görmesi sonrası görevden düşmüş oldu. Geçtiğimiz aylarda CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı’nda yaşanan istifa sürecini ve ardından görevden düşen ilçe başkanlığı yönetimini hatırlatan Sultanbeyli’deki bu gelişme neticesinde, 16+1 kişiden oluşan CHP Sultanbeyli ilçe başkanı ve yönetimi görevden düşmüş oldu.
CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Hayati Bozkaya, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama şöyle:
Sultanbeyli Kamuoyunun bilgisine,
An itibariyle CHP Sultanbeyli İlçe Yönetimimiz, 9 yöneticinin istifası sonucu düşmüştür. Yapılan bu siyasi yanlış, bugün hem örgütümüze hem Sultanbeylimize büyük zarar vermiştir, vermeyede devam edecektir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmaların, almış olduğumuz kararların sonuna kadar dimdik arkasındayım. Bugün bu insanlara bizler güvendik sırtımızdan vurulduk, yarın bu insanlara başkalarıda güvenecek onlarıda sırtlarından vuracaklardır. Bizleri tek üzen şey vermiş olduğumuz emeklerin ve mücadelenin tek gecede hiç edilmesidir. Sultanbeyli’de yakalamış olduğumuz siyasi ivme’yi, bu arkadaşlar çıkarları ve menfaatleri uğruna malesef ki aşağı doğru çekmişlerdir. Partimizin daha fazla zarar görmemesi adına çok fazla açıklamada bulunmayacağım. İnanıyorum ki Sultanbeylimizin kıymetli Cumhuriyet Halk Partisi örgütü, bugün yapılanları görecek ve zamanı geldiğinde gereken cevabı verecektir. Allah’a şükür ki başımız her zaman dik, alnımız her zaman ak. Bizler yol arkadaşlarımız ile birlikte mücadelemize devam edeceğiz. Herkese selamlar ve saygılar diliyorum.

Göz Atın

Kadıköy Yarı Maratonu’nun Kazananları Belli Oldu

“Şiddete Karşı Koş” sloganıyla Kadıköy Caddebostan sahilinde gerçekleşen Kadıköy Yarı Maratonu’nun kazananları belli oldu. Kadıköy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir