Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, ARDAFED’i Ziyaret Etti

CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, ARDAFED’i Ziyaret Etti

CHP’den Şişli Belediye Başkan Adayı olan Ardahanlı Muammer Keskin, merkezi İstanbul Şişli’de bulunan Ardahan Dernekler Federasyonu’nu ziyaret etti. Ziyatette ARDAFED Başkanı Fakir Yılmaz ve yönetimi hazır bulundu.

‘Güçlü Bir Ardahan Lobisi’ sloganı ile yoluna devam eden İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) Ardahanlı olan İstanbul/Şişli Belediye Başkan Adayı Mali Müşavir Muammer Keskin’i Federasyon merkezinde ağırlayarak, Ardahanlı olan hemşehrilerin desteğini bir kez daha sundu.
ARDAFED Yönetimi ve bir çok Ardahanlının karşıladığı CHP Şişli Belediye Başkan Adayı seçimleri kendisinin kazanacağına inandığı Şişli’de hayata geçirecekleri projelerini anlattı.
CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin hemşehrileri ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirttiği ziyaretine tüm Şişlilerin kendisinin hemşehrisi olduğunu ve güzel bir Şişli hayali ile bu yola çıktıklarını dile getirdi.
ARDAFED’de olmanın mutluluğunu yaşadığını ve seçildiği takdirde tüm sivil toplum kuruluşlarının hizmet alacağı bir kültür merkezi kuracaklarını belirten Ardahanlı Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin kendisini karşılayan Ardahanlı hemşehrilerden ve tüm Şişlilerden oy istediğini de sözlerine ekledi.
Kendisini karşılayanların görüş ve önerilerini de dinleyen ve not alan Keskin kendisininde bir dernekçi olduğunu ve ilk Ardahan Derneği kuranlar olduğunu da belirtirken dernek ve onların en üst çatı örgütü federasyonların demokrasiye gereken katkıyı sunmaları için çıtalarını yükseltecek destek ve girişimler de bulunmasını temenni ettiğini de belirtti.

Göz Atın

Damal Derneği Eğitime Destek Gecesi Düzenledi

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan Damal Derneği Eğitime Destek için dayınışma Gecesi düzenledi. Esenyurt Belediyesi Ķültür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir