DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Yeni Başkanı Seval Düzenli Görevine Başladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Yeni Başkanı Seval Düzenli Görevine Başladı

CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Seval Düzenli, 19 Şubat Çarşamba günü CHP İlçe merkezinde yapılan devir teslim töreni ile görevine başladı.

CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanlığı için 16 Şubat Cumartesi Erdal Eren Kültür Merkezinde yapılan seçimde, Seval Düzenli yeni Başkan seçilmişti. CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları önceki Başkanı Hamiyet Ardıbatan ve Seval Düzenli’nin aday olduğu seçimde 1306 delege oy kulanmış Seval Düzenli 845 oy alarak yeni CHP Ataşehir ilçe Kadın Kolları Başkanı seçilmişti.

Devir Teslim töreninde CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın yaptığı açıklamada ” Önceki dönemde görev alan Hamiyet Ardıbatan’a teşekkür ediyorum. Yeni yönetimde görev alan tüm yöneticilerimize ve il delegelerimize başarı temenimizi iletiyorum. Tüm örgütümüzle partimizi iktidara yolunda beraber çalışma yapıp ileçe örütümüzle, gençlik kollarımızla ve kadın kollarımızla duyarlığımızı hep beraber gösterelim” dedi.

CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli yaptığı açıklamada ” Bu güne kadar görev yapmış tüm kadın kolları Başkanlarıma teşekkür ediyorum. Kendilerinde aldığım bu görevi en iyi şekilde yapacağımdan şüpheleri olmasın. Bize destek veren kongremizi şölene çeviren tüm kadın emekçilerine ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli’nin görevine başladığı ilk gününde Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Başkan yardımcısı Abdullah Der, Ataşehir Belediye Başkan vekili Sevgi Olug ve ilçe örgütü yalnız bırakmadı.

Seval Düzenli Kimdir?

Seval Düzenli 1980 Sivas doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdikten sonra Finans sektöründe 7 yıl çalıştı. Evli ve 2 çocuk Annesidir.

YORUM YAP