Anasayfa / Gündem / Başkan İlgezdi’yi Gören Var mı?

Başkan İlgezdi’yi Gören Var mı?

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Şubat ayında yapılan Belediye meclis toplantılarına katılmadı. Belediye Meclis toplantılarında Başkan İlgezdi’yle bir türlü görüşemeyen İmarzade mağdurlar Ataşehir Belediye meclisinde CHP ve Ak Parti gruplarını ziyaret ederek dertlerini anlattılar.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, 2014 yerel seçimlerinde Başkan seçildikten ertesi gün Novada AVM’de yaptığı teşekkür konuşmasında ”Seçim sürecinde vatandaş bana seni sokaklarda göremiyoruz diyor. Vatandaş haklı. Ben Belediyede olmadığım zaman işler yürümüyor, İnşallah bundan sonra sokaklarda vatandaşla beraber olacağım” demişti.

Başkan İlgezdi 31 Mart 2019 yerel seçimler sonrası yaptığı açıklamada ” İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırıldığım dönemde esnafı ziyaret ettim, kahvehanelere gittim vatandaşların arasında olunca sorunlarıda yerinde görmüş oldum. Bundan sonra sokakta, esnafla, vatandaşla olacağım. Bundan sonra Ataşehiri Ataşehirlilerler ile yöneteceğiz” demişti.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin iki seçim sonrası söyledikleri ile gerçekte ve sahada tam tersi oldu. Başkan İlgezdi bunları söyledikten sonra Ataşehir Belediye binasında ayrı kapısı olan ayrı bir bölümde, kendisiyle önceden telefonla göşüştüğü belirli kişileri kabul ettiği çok iyi korunan sarayına çekilmiş oldu. Başkan ilgezdi ile Yerel ve Ulasal gazetecilerde röportaj için randevu alamadıkları öğrenildi.

CHP’li Belediye Başkanların Sosyal Demokrat ve Sosyal Belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarla içi içe bir yönetim sergiledikleri görülüyor. Oysa Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP’li bir Belediye Başkanı olarak farklı olduğunuda göstermiş oldu.

 

 

Göz Atın

Köseoğlu Evden Eve Nakliyat, Güvenli ve Kaliteli Hizmet Sunuyor

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan Köseoğlu Evden Eve Nakliyat, tercübeli ve güleryüzlü personeli ile yaptığı örnek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir