Anasayfa / Gündem / Başkan İlgezdi yine arazi oldu!

Başkan İlgezdi yine arazi oldu!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, 3. dönem Belediye Başkanı olmasının rahatlığı ile Belediye Binasına ara sıra uğradığı konuşuluyor.

Koranavirüs (Covid-19) salgını döneminde yaklaşık 5 aydır Başkan İlgezdi’nin istisnalar dışında Ataşehir Belediye binasındaki makamına uğramadığı iddia ediliyor. Yerel seçim döneminde Başkan İlgezdi, vatandaşların kendisini sokakta göremediğini toplantılarda dile getirmiş ama ne hikmetse Başkan olduktan sonra bir daha kimse Başkan İlgezdi’yi sokakta, pazarda görememişti.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi son günlerde özel kalemine soranlara bir bayan çalışan ” Başkan İlgezdi yine arazi oldu” demiş. Başkan İlgezdi’yi daha önce yaptığı konuşmaları ve vatandaşın Başkanı göremediğini dile getirmiştik. Başkan İlgezdi, pandemi sürecinde Belediye meclis toplantısı ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ziyaretinde ortaya çıkmıştı. Ataşehir Belediyesi yetkilerinde aldığımız bilgiye göre Başkan İlgezdi’nin izinde olduğunu belirtiler.

 

 

Göz Atın

Korkmaz Karaca: Doğu Ekspresi Son Durağı Ardahan Olacak

Cumhurbaşkanı Ekonomi Politikaları kurulu üyesi Ardahanlı İş adamı Korkmaz Karaca, İstanbul’dan başlayıp son durağı Kars’ta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir