Anasayfa / Siyaset / Başkan Erdem’den Kızılay Ekibine Teşekkür Ziyareti

Başkan Erdem’den Kızılay Ekibine Teşekkür Ziyareti

AK parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ve yönetimi Ataşehir İlçe Sağlık müdürlüğü ve Kızılay çalışanlarını ziyaret etti.
AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Edem ve yönetimi koronavirüs ile mücadele kapsamında ilk günden bu yana vatanadaşların sağlığı, ihtiyaçları ve güvenliği için gece gündüz demeden fedakarca gayret göstererek çalışan ilçe sağlık müdürü Fatih Kırklar ve personeli filyasyon ekibi, Kızılay Başkanı Talha Keleş ve destek grubu, sahada asayişi sağlamak için nöbet tutan emniyet mensubu polislerimize börek,tatlı ve çay ikramları eşliğinde teşekkür ziyaretinde bulundular.
Ataşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü Merkezinde filyasyon ekibini ikramları eşliğinde ziyaret gerçekleştiren İsmail Erdem ’’ Türkiye’nin salgınla mücadelesinde Sağlık Bakanlığı’nca oluşturulan, Ataşehir İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fatih Kırklar’ın koordinesinde çalışan filyasyon ekibini ziyaret eden AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, tüm sağlık çalışanlarının birer kahraman olduğunu belirtti .ziyaret esnasında İlçe Sağlık Müdürü Kırklar’dan çalışmalar hakkında bilgi alan İsmail Erdem ‘’İlçe Sağlık Müdürlüğümüze bağlı doktor ve sağlıkçılardan oluşan filyasyon ekibimiz , koronavirüs testi pozitif çıkan hastaların verdiği bilgiler ve araştırmalar doğrultusun da hastanın temas ettiği kişileri buluyor, ilk olarak iletişim kuruyor ve yapılması gerekenleri tek tek anlatıyor ilaçlarını evlerine kadar bırakıp iletişim halinde kalarak hemen kontrol altına alıyorlar gayretli çalışmaları ile koronavirüsün yayılmasını önlemekte ön safhada mücadele eden filyasyon ekibi, 7 gün 24 saat fedakarca zaman mefhumu olmadan çalışıyorlar ‘’dedi.
Sağlık Ekiplerinin fedakarlıkları ve özverili çalışmaları ile tarih yazdıklarını belirten Erdem “Bir kez daha tek tek teşekkür ediyorum. Elimizden ne geliyorsa her daim yanlarındayız” dedi. Ziyaret ve ikramlar için teşekkür eden ilçe sağlık görevlileri ziyaretten memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler. Ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektiler.
Kızılay Gönüllüleri ile de bir araya gelen İsmail Erdem “Bu soğuk havalarda sohbet ve muhabbetle gönüllerimiz ısındı. Gönüllü olarak Kızılay için hem pandemi ile mücadelede hemde kan ihtiyacı halinde bağış organizasyonları ve ihtiyaç sahiplerinin yanında yer aldığınız için teşekkür ediyorum yaptığınız her iyilik vesile olduğunuz her hayır sizin hem dünya hem ahiretiniz için fayda sağlayacaktır. Çalışmalarınız geleceğiniz de hayırla yad edeceğiniz güzel hatıralar arasında yer alacaktır en güzeli de budur “diye belirtti.
Ataşehir Merkez Taksi Durağı’nı da ziyaret eden İsmail Erdem taksi durağı şoförleri ile sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Göz Atın

Ataşehir Belediyesinden Yanlış Vergi Borcu Mesajları

Ataşehir Belediyesi son günlerde ilçede yaşayan vatandaşlara farklı isim ve sicil numaralara ait vergi borucu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir