Home / Gündem / Başkan Demir koltuğunu Çocuklara Bıraktı

Başkan Demir koltuğunu Çocuklara Bıraktı

Ardahan’da 23 nisan ulusal ve egemenlik çocuk bayramı dolayısıyla Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir başkanlık koltuğunu çocuklara devretti.

23 nisan dolayısıyla Şehit Ömer Halis Demir İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bekir Vural ve öğrencileri Başkan Demir’i sabah saatlerinde ziyaret etti. Başkan Demir ile öğrenciler arasında renkli diyaloglar da ortaya çıktı. Başkan Demir ve öğrenciler şehirdeki sorunları Zelal Subaki ‘ye anlattı, Küçük başkan çözüm yollarını sundu. Zabıta memuru da başkan Zelal Subaki talimatlarını not aldı.

Bir süre başkanlık koltuğunda oturan Zelal Subaki ve arkadaşlarına Başkan Faruk Demir Nutuk kitabı ve satranç takımı hediye etti, öğrencilerle tek tek fotoğraf çektirdi.

Başkan Demir: ”Nutuk okumanızı tavsiye ediyorum.Bu cumhuriyet nasıl kurulmuş,bugün ayağımızı bastığımız topraklarda hangi yabancı ülkeler varmış hepsi burada yazıyor. Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk bunları yurdumuzdan kovmuş, bayrağımızı dikip ezanımızı okutmuş şimdi bizler de huzur içinde bu topraklarda yaşıyoruz” dedi.

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

Orhan Atalay, Köprülü Beldesi Kanalizasyon Çalışmalarını İnceledi

Ardahan Köprülü Beldesi’nde yapımı Mayıs ayında başlayan Altyapı Kanalizasyon çalışmalarını inceleyen AK Parti Ardahan Milletvekili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.