Anasayfa / Gündem / Ataşehir’in Parlayan Yıldızı; Şehnaz Yabar

Ataşehir’in Parlayan Yıldızı; Şehnaz Yabar

Ataşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Şehnaz Yabar, Ataşehir ilçesinde Kadınlara yönelik yaptığı çalışmalar ile her siyasi görüşteki insanların beğenisini kazanıyor.

Ataşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Şehnaz Yabar, Kadın Girişimcilik Merkezi, Kadın Konuk evi, Emekli Kültür evi, Engeli Merkezi ve Atabutik Merkezleri ile insan odaklı çalışmaları ile göz dolduruyor. Şehnaz Yabar, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Seminerleri, Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi’nde Kadınlara yönelik yapılan çalışmalar arasında Kadınlara Meslek edinme kursları ve Kadınların Kurslarda öğrendikleri El Becerileri ile yaptıkları El Emeği Ürünleri yine Belediyenin tahsis etiği merkezlerde satışlarının yapılmasına yardımcı oluyor.

Ataşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Şehnaz Yabar, Kadınların İş Hayatına atılmaları ve Kadına yönelik şiddete karşı verdiği mücadeleden dolayı kendisine ”Ataşehir’in parlayan yıldızı” diyorlar.

Göz Atın

Yenisahra Mahalle Muhtarı: İmar Sorunu Yok, Müteahhit Sorunu Var

İstanbul Ataşehir ilçesi Yenisahra Mahallesinde Çarşamba günü yıkım gerginliği yaşandı. Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Orhan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir