Anasayfa / Gündem / Ataşehir’de Sosyal Mesafeli 23 Nisan Töreni

Ataşehir’de Sosyal Mesafeli 23 Nisan Töreni

Ülkemizde Koronavirüs salgını yüzünden vatandaşların katılımı olmadan yapılan 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı törenleri kapsamında, Ataşehir ilçesinde resmi tören Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin katılımı ile yapıldı.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi sosyal medya sayfasında yaptığı açıklamada ”Milli egemenliğimizin 100’üncü yılında, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail Günday ve değerli okul müdürleri ile CHP Ataşehir İlçe Başkanı Sayın Celal Yalçın’ın da katılımıyla, Cumhuriyet Parkımızda çelenk koyma törenine katıldık. 23 Nisan’ı dünya çocuklarına armağan eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı, sevgi ve minnetle anıyorum.”

TBMM’nin kuruluşunun 100.Yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Ataşehir Cumhuriyet Anıtı’nda gerçekleşen törene; Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Hışman, Orhan Çerkez, Cenan Arslan, Belediye Birim Müdürleri, Belediye Başkan Yardımcıları Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Günday, Şube Müdürleri Vedat Vefa Budak, Nazım Yurdagül’ün yanısıra okul müdürleri, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ve İlçe Yöneticileri katıldı.

Törende İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin koyulmasının sonrasında İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından tören Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin ve CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın’ın anıta çelenk koymasının ardından tören sona erdi.

Göz Atın

Korkmaz Karaca: Doğu Ekspresi Son Durağı Ardahan Olacak

Cumhurbaşkanı Ekonomi Politikaları kurulu üyesi Ardahanlı İş adamı Korkmaz Karaca, İstanbul’dan başlayıp son durağı Kars’ta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir