Anasayfa / Son Dakika Haberleri / Ataşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı Çeyrek Finale Yükseldi

Ataşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı Çeyrek Finale Yükseldi

Turkcell Kadın Futbol Ligi, Antalya’nın Manavgat ilçesi Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nde pandemi nedeniyle ”2021 Sağlık Çalışanları Sezonu” ismi ile devam ediyor.

Turkcell Kadın Futbol Ligi ”2021 Sağlık Çalışanları Sezonu” B grubunda rakiplerini mağlup eden Ataşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı  ve Adana İdmanyurdu Kadın Futbol Takımı  çeyrek finale yükseldi.

Antalya Manavgat ilçesinde devam eden Turkcell Kadın Futbol Ligi 2021 Sağlık Çalışanları Sezonu’nda B Grubu maçları, oynanan 2 karşılaşmayla sona erdi. Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nde Adana İdmanyurdu ile 1207 Antalyaspor, Ataşehir Belediyespor ile de Hakkarigücü Spor karşılaştı. Ataşehir Belediyespor 5 Hakkarigücü Spor 0 skorla yendi. Ataşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı maçı kazanarak çeyrek finale yükseldi. Ataşehir Belediyespor Teknik Direktörü Taner Öner, ”Ataşehir halkına Ataşehirin sultanları bir bayram hediyesi verip finallere yükselmek için mücadelesine devam edecektir. Herkese sevgilerimizi gönderiyoruz”dedi.

Göz Atın

Ataşehir Belediyesinden Yanlış Vergi Borcu Mesajları

Ataşehir Belediyesi son günlerde ilçede yaşayan vatandaşlara farklı isim ve sicil numaralara ait vergi borucu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir