Anasayfa / Gündem / Ataşehir Belediyesi’nde Müdürlerin Egosu Tavan Yaptı..!

Ataşehir Belediyesi’nde Müdürlerin Egosu Tavan Yaptı..!

Ataşehir Belediye Başkan yardımcılarını Belediye binasındaki makamlarını ziyarette gitiğinizde ortalama 10 dakkika içinde sizi içeri alır, sizi dinler ve sorununuza çözüm bulmaya çalışırlar. Hatta en çok ziyaretçisi olan Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Der, makam salonu önüdeki bekleme odası yoğun olduğu zaman ziyaretçileri toplu içeri alıp sorunlarını çözmeye çalışır, bu şekilde vatandaşın fazla beklemeden yardımcı olmaya çalışırlar.

Ataşehir Belediye Başkan ve Başkan yardımcıları Koronavirüs (Covid-19) salgını yüzünden Belediye binasına gelmemeleri yüzünden, Belediye binasındaki birim müdürlerin, kendilerini kraldan çok kralcı yerine koyup vatandaşa karşı egolarında tavan yaptığı görüldü.

Vatandaşın taksi tutarak Ataşehir Belediye binasına gidip işini haletmek isterken müdürler tarafından saatlerce bekletikleri yada ”bu gün git yarın gel” denilerek işinin günlerce uzatıldığı şikayetleri gelmeye başladı. Bazı vatandaşlar ise pandemi salgını döneminde Ataşehir belediyesi’nde bazen sorununu çözecek muhatap bulamadıklarını beliretiyorlar. Ataşehir Belediye binasında seçim zamanında ihtiyaçtan daha fazla personel alımı yapıldığı için belediye binasında bazı birimlerde aynı masada 4-5 kişinin oturduğu görülüyordu. Fakat Koronavirüs salgını yüzünden personelin çoğunun işe gelmediği yada gelip belediye binasına giriş yapıp hemen çıktıkları iddia ediliyor.

Ataşehir Belediyesi birim müdürlerin Başkan İlgizdi’yede sıkıntı yaşatıkları biliniyor. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırıp 2019 yerel seçimlerde yeniden seçilmesi üzerine birim müdürleri ile yaptığı ilk toplantıda ” Sizin hatalarınız yüzünden bir yıl görevimden uzak kaldım. Bundan sonra kim yanlış yaparsa kendi elimle mahkemelere teslim edeceğim” dediği iddia edilmişti.

Göz Atın

Pandemi Döneminde Patates ve Soğana Talep Arttı

Pandemi sürecinde yaşanan ekonomik kriz yüzünden artan işsizlik ve geliri düşük olan vatandaşların gıda alışverişlerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir