Anasayfa / Son Dakika Haberleri / Ataşehir Belediyesi Kadın Futbol Takımı Basın İle Buluştu

Ataşehir Belediyesi Kadın Futbol Takımı Basın İle Buluştu

TFF Kadınlar 1. Futbol Ligi’nde önemli başarılara imza atan Ataşehir Belediyesi Futbol takımı Başkanı Abdullah Der ve teknik kadro basın ile kahvaltıda bir araya geldi.

Ataşehir Belediyesi Futbol takımı Başkanı ve aynı zamanda Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı olan Abdullah Der, ile Ataşehir Belediyesi Futbol takımı teknik direktörü Taner Öner Futbol takımı hakkında bilgi verdiler.

Ataşehir Belediyesi Futbol takımı Başkanı Abdullah Der, yaptığı açıklamada ” 2020-2021 sezonun bütün kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum. Amacımız ülkemizi Avrupa ve Dünyada temsil etmek durumundayız. Burada teknik heyetle yönetici arkadaşlarla karşınızdayız. Bu sezon yeni bir yönetim, yeni bir kadro ile karşınıza çıkmaktayız. 2020-2021 sezonunu açmak ve transfelerimizi sizinle tanıştırmak için buradayız. Takımımızda bazı eksiklikler vardı onları tamamladık. Takımımıza yaklaşık 7-8 yeni arkadaşımızı katık. Hedefimiz inşallah Ataşehir’i ve Türkiye’yi Avrupa tanıtmak. Türk Bayrağını Avrupa’da dalgalandırmak niyetimiz amacımız budur” dedi.

Göz Atın

Ataşehir Belediyesi İle Bolu Belediyesi Kardeş Belediye Oldular

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Ataşehir Belediye Başkanı Battal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir