Anasayfa / Gündem / Ataşehir Belediye Zabıtasından Akılara Ziyan Uygulama…!

Ataşehir Belediye Zabıtasından Akılara Ziyan Uygulama…!

İstanbul Ataşehir ilçesinde Hurdacılık yapan bir esnafın iş yeri kapısına, Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne ait iki resmi araçla kapatıp iş yapmasını engeliyorlar. Çevredeki vatandaşlar Ataşehir Belediyesinin bu uygulamasına tepki gösterdi.

Ataşehir K.Bakkalköy Mahallesinde Hurda toplayıp satan bir bir esnafın iş yeri önü Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne ait iki resmi araçla kapatılmasına iş yerinin, iş yapmasını yaklaşık 10 gündür engeleyip mağduriyet yaşatıyor. İş yeri  sahibi Azam Demirbağ bu duruma tepki göstererek yaptığı açıklamada ” Yapı kayıt belgemiz olduğu halde bizim burada gece kondu vardı yıkıldı, burası boş görünüyor. İdare mahkemesinden yürütmeyi durdurma kararı aldım. Resmi olarak hiç bişey yapamadıkları için Zabıta müdürlüğü buraya arabalarını çekti, bir türlü çözüm yapamadık. Bunu ben Karakola, Savcılığa, Kaymakamlığa şikayatte bulundum, Bir çözüm derdimi anlatacak bir kimse bulamadım. Şu anda 23 nüfusun ekmek kapısının önünü kapatılar. Ben şu anda mağdurum” dedi.

 

Göz Atın

İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritası Beli Oldu

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 25 kişil yönetim kurulu, 12 Eylül’de yapılan 4.Olağan kongresi ardından ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir