Anasayfa / Gündem / Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi Nerede?

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi Nerede?

İstanbul Büyük Şehir Belediye meclis toplantısında Ak partili meclis üyesi M. Naim Yağcı, Ataşehir’in önemli sorunların tartışıldığı Ataşehir Belediye meclisinde ve İBB meclis toplantısında Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi göremediklerini gerekçesini merak ettiklerini açıkladı.

Ak partili meclis üyesi Av. M. Naim Yağcı, İBB meclis toplantısında  yaptığı açıklamada ”Aynı zamanda İBB meclis üyesi de olan Ataşehir Belediye Başkanı Sn. Battal İlgezdi ve başkan yardımcısının Ataşehir’in gündemlerinin görüşüldüğü, mahallelerin 1/5000 ölçekli planlarının çıktığı, planlara itirazların değerlendirildiği ve oylandığı İBB meclis toplantılarında dahi bulunmamaktaki gerekçelerini açıkçası merak ediyoruz” dedi.

Ataşehir Belediye Meclisi Eylül ayı 2. oturumunda, Ak partili meclis üyeleri Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin toplantılara katılmadığı ve nerede olduğunu sordular.

Ak Parti Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Haluk Sadıkoğlu, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin toplantılara katılmamasını eleştirerek, ”Battal İlgezdi nereede? Ak Parti Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Bayram Varol’da ”Başkan mahallelere gidiyor mu? meclis toplantılarına katılmıyor. Bilmediğimiz bir rahatsızlığı mı var” dedi. Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, ”Başkanımızın sağlık durumu gayet iyi, 2023 için proje çalışmalarını yapıyor. Siz merak etmeyin. Başkanımız her zaman mahallelerde, Bayram efendi ” dedi.

Aynı zamanda İBB meclis üyesi de olan Ataşehir Belediye Başkanı Sn. Battal İlgezdi ve başkan yardımcısının Ataşehir’in gündemlerinin görüşüldüğü, mahallelerin 1/5000 ölçekli planlarının çıktığı, planlara itirazların değerlendirildiği ve oylandığı İBB meclis toplantılarında dahi bulunmamaktaki gerekçelerini açıkçası merak ediyoruz.

Mustafa Naim Yağcı paylaştı: 19 Eylül 2020 Cumartesi

 

Göz Atın

Köprülü Beldesi Ortasında Yer Alan Köprü Işıklandırıldı

Ardahan Köprülü Beldesi ortasında yer alan ve Beldenin adını aldığı Köprü, Köprülü Belediyesi tarafından ışıklandırıldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir