Anasayfa / Gündem / Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Köse, Vatandaşın Takdirini Kazandı

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Köse, Vatandaşın Takdirini Kazandı

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Ekrem Köse, her gün sokaklarda vatandaşın yanında yapılan ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarını takip ediyor.

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Ekrem Köse, Dünya’da ve Türkiye’de gündemi meşgul eden Koronavirüs salgını nedeniyle Ataşehir’de yapılan önlem amaçlı dezenfekte çalışmalarını yerinde takip ederek hem çalışan personelin hemde vatandaşın takdirini kazandı.

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Ekrem Köse’nin başında bulunduğu Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarda memnun olan bir vatandaş ”Çalışmalarının devamını diliyoruz. Mahalle sakilerimiz de yapılan bu hizmetlerden dolayı çok mutlular” ifadelerini kullandı.

Koronavirüse salgınına karşı Ataşehir genelinde bulunan araçlar, Kültür Merkezleri, camiler, ibadethaneler, parklar, kamu kurumları, sınıflar, tuvaletler, lavabolar, spor salonları, konferans salonları, ve yönetim odalarına kadar her bölge, özel kıyafetli personel tarafından püskürtme yöntemiyle detaylı bir şekilde ilaçlanıyor.

Ataşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, çevre ve halk sağlığını tehdit eden unsurlara karşı yaptığı tüm ilaçlama ve dezenfeksiyon faaliyetlerinde Dünya Sağlık Örgütü tarafından önerilen ve Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan ilaçları kullanıyor.

Göz Atın

Pandemi Döneminde Patates ve Soğana Talep Arttı

Pandemi sürecinde yaşanan ekonomik kriz yüzünden artan işsizlik ve geliri düşük olan vatandaşların gıda alışverişlerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir