Anasayfa / Gündem / Aşkın Bingöl Yeniden Sancaktepespor İle Anlaştı

Aşkın Bingöl Yeniden Sancaktepespor İle Anlaştı

Genç Teknik Direktör Aşkın Bingöl, İstanbul Süper Amatör Küme ekiplerinden Sancaktepespor ile yeni sezon için sözleşmesini yeniledi.

Genç çalıştırıcının Federasyonun açıklayacağı tarihe göre yeni sezon için takımla birlikte start vereceği belirtildi. Sancaktepespor Teknik Direktörü Aşkın Bingöl yaptığı açıklamada kendisine güvenerek yeniden görev veren yönetime teşekkür etti.

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig ekiplerinden Sancaktepespor ile başarılı maçlara imza atan Aşkın Bingöl, önümüzdeki sezonda mavi beyazlı ekibin Teknik Sorumlusu olarak devam edecek. Sancaktepespor Kulüp Tesislerinde Başkanı Turgut Daş ile yapılan görüşmelerden sonra 2021-2022 sezonu için el şıkışan 1990 doğumlu başarılı Teknik Adam Aşkın Bingöl’ün TFF tarafından lig tarihlerinin belirlenmesi ile birlikte çalışmalara başlayacağı belirtildi.

 Aşkın Bingöl kimdir?

Aşkın Bingöl, 1990 istanbul’da doğdu. Babası Ardahan Çıldır Kurtkale doğumlu. 1970’li yıllarda İstanbul’a geldi. 12 yaşından itibaren çeşitli Amatör Futbol kulüplerinde Futbol oynadı. Dumlupınar Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Bir denetim firmasının finans bölümünde 5 yıl çalıştı. Çalışırken Finans alanında yüksek lisansımı yaptı. 5 yıl önce evlendikten sonra sonra kendi sportif deneyimlerimle kendi işi olan bir sektörde yer almaya karar verdi. Yaptığı araştırmalar neticesinde Sancaktepe Dap Yapı Sitesi içinde yer alan kiralık bir tesisi 2018 Ocak ayında Gymline spor tesisleri olarak aktif hale getirdi. Aşkın Bingöl 2 dönemdir Sancaktepespor’da Teknik Direktör olarak görev yapıyor.

 

Göz Atın

İBB teknolojiyi genç yetenekleri yakalıyor

Bilgi teknolojileri alanında genç insan kaynağı yetiştirmek amacıyla 30 adayla ‘İBB Tech Gelecek’ programı başlatıldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir